hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Güneşin Kızları 34. yeni bölümde Selin ile Ali nikâh masasında! - Canlı izle

  Güneşin Kızları 34. yeni bölümde Selin ile Ali nikâh masasında - Canlı izle
  expand

  Kanal D'nin vazgeçilmez dizisi Güneşin Kızları yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Güneşin Kızları 34. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Bu bölümde kahramanlarımızı ne gibi sürprizler bekliyor? Ali ve Selin aşkında mutlu son gerçekleşecek mi? Sürprizlerle dolu olan Selin ve Ali aşkı, düğünde de farkını gösterecek ve ikili herkesi şoke edecek. Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi “Güneşin Kızları”nda düğün heyecanı yaşanıyor.13 Şubat’tan itibaren her Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Güneşin Kızları yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş başladı.Dizinin yeni bölümünde Ali ile Selin öpüştüğü sahne güne damgasını vuracak. Bu bölümde Güneş ve kızları yeni evlerinde yeni bir güne adım atacaklar. İşte Güneşin Kızları yeni bölüm fragmanları ve detayları...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneşin Kızları Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim  Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın yer aldığı beğeni ile izlenen dizisi “Güneşin Kızları”  yeni gününde yeni bölümü ile bu akşam ekrana geliyor.

  “Güneşin Kızları” Yeni Gününde Sevenleri İle Buluşuyor.

   VE BEKLENEN DÜĞÜN GERÇEKLEŞİYOR!

  Ali ile Selin'in düğününde, sürpriz bir gelişme yaşanıyor!

   Güneş ve kızları yeni evlerine taşınır. Güneşin Kızları 34. yeni bölümünde Nazlı, Savaş’ın sürekli kendisini takip etmesine sinir olur ve Ali'den Savaş'ı uzaklaştırmasını ister. Ali, Savaş’la konuşurken onun üzerine gider. Daha fazla dayanamayan Savaş bildiği gerçeği Ali’ye söyler. Duydukları karşısında deliye dönen Ali ya Haluk'u yok edecek ya da Selin’i çok uzaklara götürüp, onu her şeyden koruyacaktır. Ancak Ali’nin, Selin'in küçük planından haberi yoktur.

  “Güneşin Kızları ” güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile her Cumartesi saat 20:00'de Kanal D’de… Sakın Kaçırmayın!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Yayın Tarihi : 13 Şubat Cumartesi / 2016

  Yayın Saati  : 20.00

  Güneşin Kızları 34. Bölüm 3. Fragmanı

  Güneşin Kızları, yeni bölümleriyle 13 Şubat’tan itibaren her Cumartesi 20.00’de Kanal D’de!

   Güneşin Kızları 34. Bölüm 2. Fragmanı

  Güneşin Kızları, yeni bölümleriyle 13 Şubat’tan itibaren her Cumartesi 20.00’de Kanal D’de!

  Güneşin Kızları 34. Bölüm 1. Fragmanı

  GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
  Güneş ve kızların otelde kalmaya başlamasıyla, Haluk dağılmıştır. Kimseyi görmek istememektedir. Bu sırada tutmuş olduğu dedektif, Ali ile Selin’in ilişkisi olduğunu belgeleyen fotoğrafı Haluk’a gösterir. Ali, ilişkisinin arkasında durur. Selin’den ayrılmayacağını söyler. Selin, Ali’nin babasıyla olan ilişkisinin yeniden bozulmasını istemez.
  Nazlı’nın mutsuz olmasına dayanamayan Selin, Tuğçe ile beraber bir plan yapar. Okul sonrası bowling oynamaya, Yiğit’i de çağırırlar. Ali de haberi olmadan Savaş'ı çağırınca ortam gerilir. Savaş bir kenarda durup Yiğit’in Nazlı’yla flörtünü izlemeyecek, buna izin vermeyecektir.

  Güneşin Kızları 33. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow