hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Güneşin Kızları 38. yeni bölüm fragmanında kızları şoke eden olay! - izle

  Güneşin Kızları 38. yeni bölüm fragmanında kızları şoke eden olay - izle
  expand

  Güneşin Kızları dizisinde bu hafta tansiyon doruğa çıkıyor. Güneşin Kızları 38. Bölüm Fragmanı yayında! Gerçekler ortaya çıkıyor; hiç kimse eskisi gibi olamıyor! Bu hafta Güneşin Kızları 38. yeni bölüm fragmanında şoke edici olaylar bekliyor. Özellikle de Güneş'in komaya girmesi kızları yerle bir ediyor. Ali Selin’i iyileştirmek için elinden geleni yapıyor. Güneş’den gelen iyi haber ise kızları yeniden bir araya getiriyor. Bölüm finalinde izleyiciyi büyük bir sürpriz bekliyor! Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşin Kızları yeni bölüm özeti ve fragmanı sizlerle...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneşin Kızları 38. Bölüm Fragmanı yayında! Güneşin Kızları dizisinde bu hafta tansiyon doruğa çıkıyor. Bu hafta Güneşin Kızları 38. yeni bölüm fragmanında bizi şok edici olaylar bekliyor. Özellikle de Güneş'in komaya girmesi kızları yerle bir ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşin Kızları yeni bölüm özeti ve fragmanı sizlerle...

  Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim  Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın yer aldığı beğeni ile izlenen dizisi “Güneşin Kızları”  yeni gününde yeni bölümü ile Cumartesi akşamı ekrana geliyor.

  “Güneşin Kızları ” güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile her Cumartesi saat 20:00'de Kanal D’de… Sakın Kaçırmayın! 

  Ali Selin’i İyileştirmek İçin Elinden Geleni Yapıyor.

  Güneş’den Gelen İyi Haber ise Kızları Yeniden Bir Araya Getiriyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Haluk’un kızların babasının kim olduğunu bildiğini söylemesi bomba etkisi yaratır. Ali, Selin’in dalgınlığından faydalanır ve elinden bıçağı alır. Selin yıkılmıştır. Düzelebileceğini düşünmemiştir. Ali ise Selin’i iyileştirmek için her şeyi yapacaktır. Herkesten uzaklaşıp, baş başa kalacaklardır. Nazlı ise, kendisinden sürekli bir şey saklanıldığını düşündüğü için hırçınlaşan Peri’nin başını dertten kurtarmaya çalışır.

  Hiç ummadıklarını bir anda Güneş’in ayılma umudu yeşerir. Bu şekilde kız kardeşler bir araya gelir. Aynı anda da Haluk, Güneş’e bu kötülüğü yapanın Sevilay olduğunu öğrenir. 

  Güneşin Kızları 38. Bölüm Fragmanı yayında! Gerçekler ortaya çıkıyor; hiç kimse eskisi gibi olamıyor!

  Yayın Tarihi : 12 Mart Cumartesi / 2016

  Yayın Saati  : 20.00

  GÜNEŞİN KIZLARI 38. BÖLÜM FRAGMANI

  GÜNEŞİN KIZLARI 37. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  GÜNEŞİN KIZLARI 37. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

  Güneş, araba çarpması sonucu hastaneye kaldırılır. Kızlar yıkılır. Annelerini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya gelirler. Bu sırada Güneş’in komaya girdiği haberi gelir. Komadan uyanıp, uyanamayacağı belli değildir. Polis, Güneş kendisinden boşanmak istediği için Haluk’un özellikle Güneş’e çarptığını düşünür ve Haluk gözaltına alınır.  Kızlar tek başlarına ayakta durmaya çalışırlar ama bu umdukları kadar kolay olmayacaktır. Nazlı, ablalık yapıp, bütün yükü omuzlarına alır. Selin, geçirdiği kaza sonrası bir de annesizliğe dayanamaz, bunalıma girer. Ali, Selin’i iyi etmeye çalıştıkça duvara toslar. Haluk, Güneş’e bunu yapanın kendisinin olmadığını ispatlamak ve kızlarını geri kazanmak istemektedir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow