hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Güneşin Kızları 39. final bölüm fragmanında şok gelişme! - İzle

  Güneşin Kızları 39. final bölüm fragmanında şok gelişme - İzle
  expand

  Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Güneşin Kızları 39. final bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Güneş gözlerini açıyor. Güneş, komadan uyanır ama son 2 seneyi hatırlamamaktadır. Final bölümünde Ali’nin Selin’den sakladığı sır ortaya çıkacak mı? Nazlı, Savaş'ın kendisinden sakladığı sırrı öğrendiğinde ne yapacak? Peki, Güneş hafızası yerine gelip geçmişini hatırlayabilecek mi? Bütün bu soruların cevaplarını, büyük sürprizlerin ve şok gelişmelerin yaşanacağı muhteşem bir final bölümü izlemeye hazır mısınız? Büyük beğeni ile izlenen “Güneşin Kızları” Cumartesi akşamı final bölümünde neler olacak? Heyecanla beklenen Güneşin Kızları son bölümü Cumartesi akşamı Kanal D'de... Detaylar haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneşin Kızları 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi güneşin Kızları 39. bölüm ile final yapıyor. İşte dizi ile ilgili son detaylar...

  Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim  Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın yer aldığı beğeni ile izlenen dizisi “Güneşin Kızları”  Cumartesi akşamı final bölümü ile ekrana geliyor.

  Yayın Tarihi : 19 Mart Cumartesi / 2016

  Yayın Saati  : 20.00

  GÜNEŞİN KIZLARI 39. FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANI

  Güneş, komadan uyanır. Ancak son 2 seneyi hatırlamamaktadır. Ne İstanbul’u ne de Haluk’u... Kızlar için en önemli şey annelerinin sağlığıdır. Bu yüzden geçmişle ilgili Güneş’i üzecek olayları annelerinden saklamaya karar verirler. En azından Güneş, daha iyi olana kadar. Ali’nin doğum günüdür. Selin her şeyin yoluna gireceğini düşünür, sonunda kötü günler geride kalmıştır. Selin, Ali’ye sürpriz bir doğum günü partisi düzenler ancak Ali’nin Selin’den sakladığı sırrın ortaya çıkması an meselesidir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Nazlı, Savaş’ın ondan sakladığı sırrın Haluk’la ilgili olduğundan şüphelenir. Nazlı gerçeği öğrendiğinde ise Güneş’in hafızasının hiç yerine gelmemesini tercih edecektir. 

  GÜNEŞİN KIZLARI 38. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜM ÖZETİ

  Güneş, araba çarpması sonucu hastaneye kaldırılır. Kızlar yıkılır. Annelerini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya gelirler. Bu sırada Güneş’in komaya girdiği haberi gelir. Komadan uyanıp, uyanamayacağı belli değildir.

  Polis, Güneş kendisinden boşanmak istediği için Haluk’un özellikle Güneş’e çarptığını düşünür ve Haluk gözaltına alınır. Kızlar tek başlarına ayakta durmaya çalışırlar ama bu umdukları kadar kolay olmayacaktır. Nazlı ablalık yapıp, bütün yükü omuzlarına alır.

  Selin, geçirdiği kaza sonrası bir de annesizliğe dayanamaz, bunalıma girer. Ali, Selin’i iyi etmeye çalıştıkça duvara toslar. Haluk, Güneş’e bunu yapanın kendisinin olmadığını ispatlamak ve kızlarını geri kazanmak istemektedir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow