magazin haberleri

Kırmızı Oda Nihal kimdir, hasta mı, hikayesi ne? Esra Ronabar kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı diziler?

Kırmızı Oda Nihal kimdir, hasta mı, hikayesi ne? Esra Ronabar kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı diziler?

En son 19 Mart Cuma akşamı 29.bölümü ile ekranlara gelen Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümünde görülen Nihal karakteri merak konusu oldu. Peki, Kırmızı Oda Nihal karakteri kimdir, hasta mı, hikayesi nedir? Kırmızı Oda Nihal'i canlandıran Esra Ronabar kimdir, kaç yaşında, oynadığı diziler nelerdir?

TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde Nihal karakterinde yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yaptığı telefon görüşmesi sonrasında yere düşüp bayılan karakter hakkında detaylar merak edilmeye başladı. Peki, Kırmızı Oda Nihal (Esra Ronabar) kimdir, kaç yaşında, oynadığı diziler? Kırmızı Oda Nihal hasta mı, hikayesi ne?

Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde Nihal karakteri izleyicilerin dikkatini çekti . 19 Mart Cuma akşamı son bölümü ile ekranlara gelen Kırmızı Oda’da Kumru ve Nazlı hikayesi son kez ekrana geldi ve yeni bir konuya geçildi. Yeni bölümde ise Nihal adında yeni bir oyuncu dahil oldu. Dizinin yeni bölümünde Nihal’i canlandıran oyuncu Esra Ronabar.

KIRMIZI ODA NİHAL KİMDİR, HASTA MI, HİKAYESİ NEDİR?

Dizinin yeni bölüm fragmanında ise oyuncu Yiğit Özşener'in Kırmızı Oda'ya yeni bir hikayenin kahramanı olarak katıldığı görüldü. Kumru ve Nazlı'nın biten hikayesinin ardından Nihal adında genç bir kadının eşi ile telefon konuşması yaptıktan sonra bayılması fragmanda merak uyandırdı.

Kırmızı Oda Sefer kimdir, hikayesi nedir? Yiğit Özşener kimdir, oynadığı diziler!

ESRA RONABAR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Esra Ronabar, 1978 yılında İzmir, Ödemiş'de doğmuştur. İkiz olan kardeşi vardır. Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümünü kazandı, ancak okuduğu bölümü yarıda bırakarak oyunculuk sınavlarına girdi. Sınavları kazanınca Kimya bölümünden ayrıldı. Ankara Dil ve Tarih Coğrafya FakültesiTiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünden mezun oldu.

Daha üniversite öğrencisi iken 1997 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda "Elmadaki Barış" ve "Küçük Karabalık" adlı tiyatro oyununda oynadı. Ülker Çokokrem, Alldays gibi birçok reklam filminde de oynadı. 2003 yılında BaşrollerdeMehmet Aslantuğ, Ahu Türkpençe, Ozan Güven,Çetin Tekindor, Arsen Gürzap, Altan Erkekli, Vahide Gördüm, Yasemin Çonka, İsmail Hacıoğlu'nun oynadığı "Bir İstanbul Masalı" adlı dizide Binnur Arhan karakterini canlandırmıştır. 2010 yılında İstanbul Şehir Tiyatroları'nda çalışmaya başladı.

2012'de Uçurum dizisinde kadın satıcısı Nur Sertaç karakterini canlandırdı. Esra Ronabar, 2013 yılında "Sana Bir Sır Vereceğim" adlı dizide Murat Han,Ekin Koç, Demet Özdemir ile birlikte başrol oynadı. Bu dizi devam ederken 22 Eylül 2013 tarihinde dizi setine giderken bir trafik kazası geçirdi, ağır yaralandı, kırıklar nedeni ile uzun bir süre setlerden uzak kaldı. Tam iyileşmek üzere iken ocak ayında tekrar bir kaza geçirdi. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinden rahatsızlığı sebebiyle ayrılmak zorunda kaldı. Esra Ronabar, 7 Temmuz 2006 tarihinde tiyatrocu ve aynı zamanda Menajerimi Ara dizisinde oynayan Barış Falay ile evlendi. "Rüzgar Mavi" (d.2009) adında bir oğlu var.

ESRA RONABAR’IN OYNADIĞI DİZİLER, FİLMLER

2015 - Tatlı Küçük Yalancılar (Dizi) (Konuk oyuncu)

2013 - Sana Bir Sır Vereceğim (dizi)

2012 - Uçurum (dizi)

2010 - Küstüm Çiçeği (dizi)

2007 - Hayattan Korkma (Zilli Emine) (sinema)

2005 - Son Osmanlı (dizi)

2005 - Beyaz Gelincik (dizi)

2003 - Bir İstanbul Masalı (dizi)

2003 - A.G.A (dizi)

1998 - Kader Ayırsa Bile (dizi)

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS