hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Paramparça 57. yeni bölüm fragmanında Hazal, Emrah ile kaçıyor! - izle

  Paramparça 57. yeni bölüm fragmanında Hazal, Emrah ile kaçıyor - izle
  expand

  Yeni bölümde ekranların sevilen dizisi Paramparça 57. bölüm fragmanında heyecan fırtınası dinmek bilmiyor! En son bölümde Cihan, Ayşe ile sürpriz bir şekilde karşılaşmıştı. Cihan ve Harun arasında gerilim iyice tırmanıyor! Bu bölümde Hazal'ın zor anlarına şahit olacağız. Hazal, Emrah ile kaçıyor! Ortalık bir anda karışıyor! Özkan, hapisten çıkar. Merak edilen diğer bir konu Harun ve Ayşe nereden tanışıyorlar? Maide hala ve Harun yeni planlar peşinde koşmaktadırlar. Cihan bu zor günleri atlatmak için ne yapacak? Star TV ekranında yayınlanan Paramparça dizisi yeni bölümde neler olacak merakla bekleniyor? Paramparça 57. yeni bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sevilen dizi Paramparça 57. yeni bölüm fragmanı ile bomba etkisi yaratacak. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Paramparça'da neler olacak? İşte Paramparça 57. bölüm fragmanı ve dahası sizlerle.

  Müzik aletleri satan dükkanda olay çıkaran Hazal, kendisini tamamen mağdur pozisyonuna sokar. Dilara ile birlikte Hazal’ı psikiyatriste götüren Cihan kapıda sürpriz bir şekilde Ayşe ile karşılaşır ve bu, gün içinde ilk karşılaşmaları olmayacaktır.

  Harun ve Ayşe nereden tanışıyorlar?

  Maide, Candan’ı hastaneden çıkarıp eve yerleştirir. Maide, Candan’a reddemeyeceği bir teklifte bulunur. Maide ve Harun ile Ayşe arasında da geçmişe dayalı bir bağ vardır. Öte yandan Harun’un evine girip Cihan’ın silahını almak isterken yakalanan Özkan, hapise girer. Durumu öğrenen Cihan çok öfkelenir ama Cihan esas şoku, davet edildiği karakolda izlediği görüntülerle yaşayacaktır.

  Hazal, Emrah ile kaçıyor!

  Hazal’ın büyük yalanı ortaya çıkmış, Cihan sinirden çılgına dönmüştür. Cihan’ın öfkesinden korkan Hazal, Emrah’tan yardım ister. Hazal artık psikiyatrist Ayşe ile yüz yüzedir ve farkında olmadan Ayşe’ye en büyük aile sırlarından birini verir. Dilara’yı aklından bir türlü çıkaramayan Harun ise Candan ile hesaplaşmasını bitirmemiştir. Sıra, Candan’ın sahip olduğu en önemli şeyi almaya gelmiştir...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Deniz evini satıyor!

  Cihan ise Ozan ile ipleri tamamen koparma noktasındadır. Deniz, annesi Nergis’in, Rahmi Bey’den aldığını sandığı paranın peşine düşmüştür. Evlerini satmaktan başka çare bulamayan Deniz, Rahmi Bey’e parayı getirir. Cihan hayretle Deniz ve Rahmi Bey arasındaki konuşmayı dinlerken, bir erkek çocuk sahibi olmaya hazırlanan Dilara’nın çığlığı ile herkes kala kalır...

  Yayın Günü: 14 Mart Pazartesi
  Yayın Saati: 20.00

  PARAMPARÇA 57. BÖLÜM FRAGMANI

  PARAMPARÇA 56. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  Paramparça 56. bölümde Harun, Cihan’ın silahının elinde olduğunu söylerek bu kozu kullanmak ister. Silahı almak için gider Özkan yakalanmış ve hapse atılmıştır. Kimliği de tespit edilen Özkan’ın ne kadar ceza alacağı, ne kadar hapiste kalacağı belli değildir.

  Paramparça yeni bölümde Ayşe ile Cihan’ın yolları bir kez daha kesişir. Fakat Cihan’ın bilmediği şey ise Ayşe ile Harun arasındaki yakınlıktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow