hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Paramparça 59. bölüm fragmanı Deniz'i şoke eden gerçek! - İzle

  Paramparça 59. bölüm fragmanı Denizi şoke eden gerçek - İzle
  expand

  Star TV'nin reyting rekorları kıran büyük beğeniyle izlenen dizisi Paramparça 59. yeni bölüm fragmanıyla hiç hız kesmeden geliyor. Dizinin bu haftaki bölümünde şok gelişmeler, izleyicide merak uyandıran sahneler olacak mı? Dilara’nın doğumunu Maide Hanım’dan öğrenen Harun, Demir’in kendi çocuğu olduğuna emindir. Harun oğlunu görebilmek için Dilara'nın karşısına çıkar ve ortalık karışır! Cansu ve Hazal çok büyük bir kavgaya tutuşur! Hazal’ın doğum gününde yaşadığı şok ile eve giden Deniz’i ikinci bir şok beklemektedir. Nefes kesen görüntüler eşliğinde müthiş bir bölüm izleyicileri ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. İşte detaylar haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Star TV'nin sevilen ve izlenen dizisi Paramparça 59. Bölümüyle 28 Mart Pazartesi günü ekranlara gelecek. Hazal ve Cansu'nun doğum gününe giden Deniz, annesinin fotoğrafını gördükten sonra neler olacak? 

  Harun oğlunu görebilmek için Dilara'nın karşısına çıkar ve ortalık karışır! Cansu ve Hazal çok büyük bir kavgaya tutuşur! Deniz, annesini kaybetmenin üzüntüsüyle Cihan ve ailesine cephe alır.  Paramparça 59. yeni bölüm fragmanı'nı detaylarda bulabilirsiniz.

  DENİZ GEÇMİŞİYLE YÜZLEŞİYOR
  Hazal’ın doğum gününde yaşadığı şok ile eve giden Deniz’i ikinci bir şok beklemektedir. Annesinin ölümünden Rahmi Bey’i sorumlu tutan Deniz, hesap sormak için yalıya gider ve bu süreçte annesinin geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır. Cihan ise Hazal’ın kötülüklerini daha fazla alttan almamaya karar verir. Demir’e bakıcı olarak yalıya gelen Sevinç artık, Hazal’ın suç ortağıdır. 

  HARUN, BEBEĞİN DOĞUMUNU ÖĞRENİYOR
  Dilara’nın doğumunu Maide Hanım’dan öğrenen Harun, Demir’in kendi çocuğu olduğuna emindir. Maide Hanım, vakıf bahanesiyle yalıya gider ve bebeğe ait bir eşyayı gizlice alır. Dilara’dan bir şans daha istemeye kararlı olan Harun, Dilara ile yüz yüze gelmenin bir yolunu bulur ancak, Candan bu buluşmaya izin vermeyecektir. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yayın Günü: 28 Mart Pazartesi
  Yayın Saati: 20.00

  PARAMPARÇA 59. BÖLÜM FRAGMANI

  PARAMPARÇA 58. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

  Dilara, oğlu Demir’i kucağına alırken, Cihan, Harun’un bebeğine babalık yapmanın burukluğunu yaşar. Ozan ise bebeği asla kabullenmez. Rahmi Bey, Cihan’a Deniz’in yalıya gelip paraları suratına fırlatmasının nedenini anlatır ve Deniz’in annesi Nergis ile ilgili bildiği tüm gerçekleri Cihan’a açıklar. Ozan ise Cihan’ın Zeynep’i kendisinden uzak tutmak için yüklüce bir para verdiğini öğrenir. Ozan bu duruma ne kadar inanmak istemese de kendini büyük bir çıkmazda bulacaktır.

  DENİZ'E BÜYÜK ŞOK!

  Hazal, terapisti Ayşe’yi görmeye kliniğe gider. Aynı dakikalarda Harun da Ayşe’yi ziyaret için kliniktedir. Hazal, Cansu ve Deniz’i ayırmaya kararlıdır. Fırsat ise ayağına gelir. 18’inci doğum günü için Ece Seçkin’in sahneye çıktığı ihtişamlı bir parti veren Hazal, Cansu için hayat boyu unutamayacağı bir hediye planlamıştır...

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow