hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Paramparça 61. son bölümde nefesler tutuldu! - izle

  Paramparça 61. son bölümde nefesler tutuldu - izle
  expand

  Paramparça dizisi yepyeni bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça bu haftaki bölümüyle de izleyicileri nefes kesen görüntüler eşliğinde ekran başına kilitledi. Harun'la Dilara'nın tekrar buluşup gerçekleri konuşması üzerine ortalık iyice karıştı. Heyecanın hiç bitmediği Paramparça 61. son bölümünde neler yaşandı? Son bölümde Harun, Dilara’yı ölümden kurtarmıştı. Dilara, kendisi için ölümü göze alan Harun’un aşkına inanmıştı. Peki aralarında ne gibi olaylar yaşandı? Cihan büyük bir sürpriz yaparak Ayşe'nin evine gitti. İkilinin görüşmesinde Cihan, Ayşe'ye her şey anlattı ve duygularını itiraf etti. İşte Paramparça 61. son bölüm ve detaylar haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Star TV ekranlarının sevilen dizisi Paramparça bu haftaki bölümüyle de izleyicileri ekran başına kilitledi. Harun'la Dilara'nın tekrar buluşup gerçekleri konuşması üzerine ortalık iyice karıştı. Peki merakla beklenen Paramparça 61. son bölüm de dün akşam neler yaşandı?

  Paramparça dizisinin kaderi belli oldu! star TV’de başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, barış falay, Hümeyra ve Şükran Ovalı’nın paylaştığı Paramparça dizisi için yeni sezon kararı verildi.  Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği Paramparça dizisi 3. sezonda da yayınlanmaya devam edecek.

  PARAMPARÇA 61. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  Başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay’ın olaylı şekilde ayrılmasından sonra senaryoda değişikliğe giden ve yeni oyuncuları kadrosuna katan Paramparça dizisinin bu sezon final yapması bekleniyordu. Fakat dizinin yapımcısı dizinin yeni sezonda da yayınlanmaya devam edeceğini açıkladı.

  Star TV ekranlarının sevilen dizisi Paramparça bu haftaki bölümüyle de izleyicileri ekran başına kilitledi. Harun'la Dilara'nın tekrar buluşup gerçekleri konuşması üzerine ortalık iyice karıştı. Peki merakla beklenen Paramparça 61. bölüm de neler yaşandı? Cihan büyük bir sürpriz yaparak Ayşe'nin evine gitti. İkilinin görüşmesinde Cihan, Ayşe'ye her şey anlattı ve duygularını itiraf etti. Paramparça son bölüm de Cihan Ayşe'ye eskiden gelen bir düşmanın başına açtığı işlerden bahsetti. Ayşe tüm bu anlatılanları dikkatle dinledi fakat Cihan'ın bahsettiği kişinin Harun olduğunun farkında değildi. Harun'un oğlunu görmek istemesine saygı duyan Dilara ısrarlara daha fazla dayanamayıp onunla buluştu. Oğluyla hasret gideren Harun çok mutlu oldu. Oğluna Cihan'ın babalık etmesini hazmedemeyen Harun büyük bir plan yaptı. Öte yandan Maide Hanım, Cihan'a büyük bir zarar vermek için Ozan'ı kullanmaya başladı. Cansu evde hapis edilen Hazal'ın orada olmadığını söyleyince ortalık karıştı. Fakat Hazal'ın bununla ilgilide bir planı vardı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  PARAMPARÇA 61. BÖLÜM FRAGMANI

  Yeni Bölümde büyük sürprizler yaşanacak!
  Dilara ve Harun aşkında neler yaşanacak? Dilara, Cihan’a Harun’u sevdiğini söyleyecek mi? Cihan ve Ayşe’yi neler bekliyor? Ayşe’nin hayatında neler olacak? Maide Hanım’ın yeni planı ne? Tüm bu sorular ‘Paramparça’nın 11 Nisan Pazartesi günü Star’da ekrana gelecek yeni bölümünde yanıt bulacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dilara, Harun’un aşkına inandı!

  Harun, kendini Dilara’ya çarpmak üzere olan Candan’ın arabasının önüne attı ve Dilara’yı ölümden kurtardı. Dilara, kendisi için ölümü göze alan Harun’un aşkına inandı. Harun, ameliyata alındı ve hayati tehlikeyi atlattı. Dilara, hastaneye Harun’un yanına geldi. Yoğun bakımda olan Harun, Dilara yanındayken gözlerini açtı. Dilara, aşkına inanmadığı için Harun’dan af diledi, Demir’in onun oğlu olduğunu itiraf etti. Dilara ve Harun, birbirlerine aşk ve sevgi dolu sözler ettiler. Dilara, Demir’i Harun’a getirdi. Cihan, Dilara’nın onurunu kurtarmak için yaptığı evlilik ile git gide daha çok aşık olduğu Ayşe arasında büyük bir çıkmazda kaldı. Maide Hanım, Candan üzerinden Ozan’la ilgili bir plan yaptı. Burhan, Deniz’e babası olduğunu söyledi. Dilara, Cihan’a sürekli yalan söylemeye başladı ve bundan ötürü kendini kötü hissetti. Cihan’ın evden dışarı çıkmama cezası verdiği Hazal, evden kaçtı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow