hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Paramparça 61. yeni bölümde şok itiraf - izle

  Paramparça 61. yeni bölümde şok itiraf - izle
  expand

  Star TV ekranlarında heyecanın bir an olsun bitmediği Paramparça dizisi bu akşam bomba gibi bir bölüm ile izleyiciyle buluşacak. Merakla beklenen Paramparça dizisi 61. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Bu bölümde Candan arabayı Dilara'nın üstüne sürerken araya Harun girdi ve Dilara'nın hayatını kurtardı. Dilara’nın doğumunu Maide Hanım’dan öğrenen Harun, Demir’in kendi çocuğu olduğunu Dilara'nın itirafı sonucu öğrenmiş oldu. Bu olaylardan sonra Dilara ile Harun'un yasak aşk yaşaması ve Deniz'in annesi hakkında gerçekleri öğrenmesiyle ortalık karışıyor. Peki şoke eden olayların yaşandığı yeni bölümde neler olacak? Harun ve Cihan arasında yaşanacaklara dair ipuçları... Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle takip edilen Paramparça 61. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Paramparça 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV'nin en sevilen dizileri arasında yer alan Paramparça yeni bölümüyle bu akşam bomba gibi geliyor. Bebeğin doğumunu öğrenen ve kendisine ait olduğunu düşünen Harun, Dilara ile yeniden birleşme yoluna gidiyor. Candan'ın çarpmak için üzerlerine sürdüğü arabayı fark eden Harun, Dilara ile arabanın arasına atlayınca arabadan kurtulmayı başaramıyor. Bu durum üzerine Harun'un aşkını fark eden Dilara şoka giriyor. Paramparça 61. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkındaki detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

  PARAMPARÇA 61. BÖLÜM ÖZETİ

  Cihan, Ayşe'ye Harun'u anlatıyor!
  Ayşe’nin evine giden Cihan, duygularını itiraf eder ve geçmişten gelen bir düşmanının başına ne işler açtığını anlatır. Ayşe, Cihan’ı hayretle dinlerken, bahsedilen kişinin Harun olduğunun farkında değildir.

  O benim oğlum!
  Harun ile yeniden bir araya gelen Dilara, Harun’un oğlunu görme isteğine daha fazla karşı koyamaz ve Harun ile buluşur. Kendi oğluna Cihan’ın babalık yapıyor olmasından öfkelenen Harun’un korkutucu planları vardır.

  Ozan, Maide hanım'ın hedefinde
  Maide Hanım, Cihan’a zarar vermek için Ozan’ı kullanır. Öte yandan, Deniz’in babası Burhan da artık Gürpınarlar’ın düşmanıdır. Ev hapsi süren Hazal’ın evde olmadığını ortaya çıkaran Cansu, Hazal’ın zekasını hafife almıştır...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yayın Günü: 11 Nisan Pazartesi
  Yayın Saati: 20.00

  PARAMPARÇA 61. BÖLÜM FRAGMANI

  PARAMPARÇA 60. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

  Deniz geçmişiyle şoka uğruyor!

  Hazal’ın doğum gününde yaşadığı şok ile eve giden Deniz’i ikinci bir şok beklemektedir. Annesinin ölümünden Rahmi Bey’i sorumlu tutan Deniz, hesap sormak için yalıya gider ve bu süreçte annesinin geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır. Cihan ise Hazal’ın kötülüklerini daha fazla alttan almamaya karar verir. Demir’e bakıcı olarak yalıya gelen Sevinç artık, Hazal’ın suç ortağıdır.

  Harun, bebeğin doğumunu öğreniyor!

  Dilara’nın doğumunu Maide Hanım’dan öğrenen Harun, Demir’in kendi çocuğu olduğuna emindir. Maide Hanım, vakıf bahanesiyle yalıya gider ve bebeğe ait bir eşyayı gizlice alır. Dilara’dan bir şans daha istemeye kararlı olan Harun, Dilara ile yüz yüze gelmenin bir yolunu bulur ancak, Candan bu buluşmaya izin vermeyecektir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow