hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Paramparça 62. son bölümde heyecan doruktaydı! - İzle

  Paramparça 62. son bölümde heyecan doruktaydı - İzle
  expand

  Paramparça’nın heyecanla izlenen ve nefesleri kesen 62.son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı Paramparça'da bu hafta Rahmi Bey’den intikam almak isteyen Burhan yeni planlar peşine düştü. Sevilen dizinin bu bölümünde sürpriz gelişmeler de yaşandı! Harun'un Dilara'ya hazırladığı sürpriz neydi? Paramparça 62. son bölümde Ayşe'nin evinde Cihan büyük bir şok yaşadı. Peki dizide bu hafta neler yaşandı? İşte Paramparça 62. son bölüm ve detaylar haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği Paramparça dizisi yepyeni bir bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Heyecan dolu sahneleriyle gündemden düşmeyen Paramparça'nın dün akşam yayınlanan bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. Paramparça 62. son bölüm ve detayları haberimizde.

  PARAMPARÇA 62. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  Heyecan daha da artacak!
  Harun, Dilara ve Demir’i kaçıracak mı? Cihan, olanları öğrenecek mi? Ayşe’nin hayatında neler olacak? Maide Hanım’ın yeni planı ne?

  PARAMPARÇA 62. BÖLÜM ÖZETİ

  AYŞE’NİN EVİNDE CİHAN’A BÜYÜK ŞOK

  Hazal’ın, Ayşe’nin hastası olduğunu öğrenen Maide Hanım, Ayşe’nin Cihan ile tanışıklığını sorgular. Ayşe’ye sürpriz yapmak için habersizce evine giden Cihan ise gördüğü manzara ile şoka girer çünkü evde Ayşe’den başka hiç ummadığı biri daha vardır.

  BURHAN’IN İNTİKAM YEMİNİ

  Deniz, yıllar sonra kavuştuğu babası Burhan’a Rahmi Bey’in yaptıklarını anlatır. Rahmi Bey’den intikam almak isteyen Burhan, onunla tanışıklık kurmanın bir yolunu bulur. Patronluğa iyice adapte olan Deniz, Cansu’nun artık kendisini sevmediğini düşünmekte ve kalbini taşlaştırmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MAİDE HANIM, KAFA KARIŞTIRIYOR

  Harun, Dilara’yı her şeyi geride bırakıp kendisiyle yeni bir hayat kurması için ikna etmeye çalışır. Dilara kesin kararını vermek zorundadır. Maide Hanım, Dilara’nın Harun’u oyaladığına emindir. Harun buna ihtimal vermezken, gördüğü bir fotoğraf ile herkes için her şey değişir.

  Yayın Günü: 18 Nisan Pazartesi

  Yayın Saati: 20.00

  PARAMPARÇA 62. BÖLÜM FRAGMANI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow