hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Paramparça 62. yeni bölüm fragmanında şok plan! - İzle

  Paramparça 62. yeni bölüm fragmanında şok plan - İzle
  expand

  Ekranların sevilen dizisi bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Paramparça'da heyecan dorukta. Paramparça 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cihan ve Ayşe arasında neler yaşanacak? Cihan, Ayşe'nin evinde gördüğü manzara karşısında ne yapacak? Yaşanan şok sürpriz karşılaşma sonrasında neler olacak? Bu arada Deniz'in babası Burhan, intikam yemini ederek Rahmi Bey'e karşı sinsi planlarını devreye sokar! Maide, Harun'u etkileyerek Dilara'ya karşı doldurur! Peki Harun, bundan sonra Dilara'ya ne teklifte bulunacak? Paramparça 62. yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Star Tv ekranlarında yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye'nin üstlendiği, başrollerini  Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve barış falay'ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç'a, yönetmenliği Altan Dönmez'e ait 'Paramparça' dizisi 62. yeni bölümüyle bu  akşam saat 20.00'da star'da!

  AYŞE’NİN EVİNDE CİHAN’A BÜYÜK ŞOK

  Hazal’ın, Ayşe’nin hastası olduğunu öğrenen Maide Hanım, Ayşe’nin Cihan ile tanışıklığını sorgular. Ayşe’ye sürpriz yapmak için habersizce evine giden Cihan ise gördüğü manzara ile şoka girer çünkü evde Ayşe’den başka hiç ummadığı biri daha vardır. 

  BURHAN’IN İNTİKAM YEMİNİ  

  Deniz, yıllar sonra kavuştuğu babası Burhan’a Rahmi Bey’in yaptıklarını anlatır. Rahmi Bey’den intikam almak isteyen Burhan, onunla tanışıklık kurmanın bir yolunu bulur. Patronluğa iyice adapte olan Deniz, Cansu’nun artık kendisini sevmediğini düşünmekte ve kalbini taşlaştırmaktadır. 

  MAİDE HANIM, KAFA KARIŞTIRIYOR

  Harun, Dilara’yı her şeyi geride bırakıp kendisiyle yeni bir hayat kurması için ikna etmeye çalışır. Dilara kesin kararını vermek zorundadır. Maide Hanım, Dilara’nın Harun’u oyaladığına emindir. Harun buna ihtimal vermezken, gördüğü bir fotoğraf ile herkes için her şey değişir. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yayın Günü: 18 Nisan Pazartesi

  Yayın Saati: 20.00 

  PARAMPARÇA 62. BÖLÜM FRAGMANI

  PARAMPARÇA 61. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
  Cihan, Ayşe'ye Harun'u anlatıyor!

  Ayşe’nin evine giden Cihan, duygularını itiraf eder ve geçmişten gelen bir düşmanının başına ne işler açtığını anlatır. Ayşe, Cihan’ı hayretle dinlerken, bahsedilen kişinin Harun olduğunun farkında değildir.

  O benim oğlum!

  Harun ile yeniden bir araya gelen Dilara, Harun’un oğlunu görme isteğine daha fazla karşı koyamaz ve Harun ile buluşur. Kendi oğluna Cihan’ın babalık yapıyor olmasından öfkelenen Harun’un korkutucu planları vardır. Ozan, Maide hanım'ın hedefinde Maide Hanım, Cihan’a zarar vermek için Ozan’ı kullanır. Öte yandan, Deniz’in babası Burhan da artık Gürpınarlar’ın düşmanıdır. Ev hapsi süren Hazal’ın evde olmadığını ortaya çıkaran Cansu, Hazal’ın zekasını hafife almıştır...

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow