Paramparça 63. yeni bölümde Dilara'ya kötü sürpriz! - İzle

Paramparça 63. yeni bölümde Dilara'ya kötü sürpriz! - İzle

Paramparça 63. yeni bölümde Dilara'ya kötü sürpriz! - İzle

Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisi bu hafta iki fragman birden yayınladı. İzleyiciler tarafından beğeniyle izlenen dizi Paramparça yeni bölümü büyük bir merakla bekleniyor. Harun ve Dilara arasındaki gerilim artıyor. Paramparça son yayınlanan fragmanlarında yine izleyicileri ekrana kilitleyeceğinin sinyallerini veriyor. Bu akşam yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde Harun, annesinin dolduruşu ile yalıya şok baskına gidiyor. Dilara'ya seçim şansı bırakmayan Harun herkesi tedirgin ediyor ve kötü bir sürpriz yapıyor! Dilara çok zor bir kararın eşiğine geliyor. Peki Dilara bundan sonra ne yapacak? Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde neler olacak? İşte Paramparça'nın yeni bölüm fragmanları ve detaylar...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait ‘‘Paramparça’nın heyecanla beklenen 63’üncü bölümünde Dilara çok zor bir kararın eşiğine geliyor.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça 63. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. İzleyiciler tarafından beğeniyle izlenen dizi Paramparça yeni bölümü büyük bir merakla bekleniyor. Yalıya baskın yaşanacağı bu bölümde bu akşam neler olacak? İşte tüm ayrıntılar ve Paramparça 63.bölüm fragmanı...

Paramparça 63. yeni bölüm 2. fragmanları da yayınladı. Harun ve Dilara arasındaki gerilim artıyor. 

Yalıya Baskın

Medyada yer alan mutlu aile tablosu fotoğrafları ortalığın karışmasına sebep olur. Ayşe, Cihan’ın bir yandan kendisiyle ilişki yaşadığını, öte yandan Dilara ile mutlu bir evliliği olduğunu düşünür. Harun ise, oğlu Demir’i Cihan ile görünce beyninden vurulmuşa döner. Üzerine bir de Maide Hanım, “Dilara seni oyalıyor” deyince, Harun soluğu yalıda alır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Paramparça 63. yeni bölümde Dilaraya kötü sürpriz - İzle

En zor karar

Harun’un Demir’i kaçırmasına engel olamayan Dilara, Cansu ile birlikte Harun’un peşine düşer. Harun, Dilara’ya seçme şansı bırakmayacak bir teklifle gelir. Ya Cihan ve çocuklarını bırakıp kendisiyle gelecek ya da bir daha bebeğinin yüzünü göremeyecektir...

Yayın Günü: 25 Nisan Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

PARAMPARÇA 63. BÖLÜM 2. FRAGMANI

PARAMPARÇA 63. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA 62. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hazal’ın, Ayşe’nin hastası olduğunu öğrenen Maide Hanım, Ayşe’nin Cihan ile tanışıklığını sorgular. Ayşe’ye sürpriz yapmak için habersizce evine giden Cihan ise gördüğü manzara ile şoka girer çünkü evde Ayşe’den başka hiç ummadığı biri daha vardır.

Deniz, yıllar sonra kavuştuğu babası Burhan’a Rahmi Bey’in yaptıklarını anlatır. Rahmi Bey’den intikam almak isteyen Burhan, onunla tanışıklık kurmanın bir yolunu bulur. Patronluğa iyice adapte olan Deniz, Cansu’nun artık kendisini sevmediğini düşünmekte ve kalbini taşlaştırmaktadır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Harun, Dilara’yı her şeyi geride bırakıp kendisiyle yeni bir hayat kurması için ikna etmeye çalışır. Dilara kesin kararını vermek zorundadır. Maide Hanım, Dilara’nın Harun’u oyaladığına emindir. Harun buna ihtimal vermezken, gördüğü bir fotoğraf ile herkes için her şey değişir.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber