hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Paramparça 64. son bölümde nefesler tutuldu! - izle

  Paramparça 64. son bölümde nefesler tutuldu - izle
  expand

  Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait Paramparça'nın son bölümde dün akşam heyecan doruktaydı. Star TV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Paramparça dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. Cihan'ın Harun ve Dilara'nın görüştüğünü öğrenmesi ortalığın tekrar karışmasına sebep oldu. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Paramparça dizisinin son bölümü heyecan dolu gelişmelere sahne oldu. Peki merakla beklenen Paramparça 64. bölüm de neler oldu? İşte Paramparça 64. son bölüm ve gelişmeler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ekranların sevilen dizisi Paramparça 64. son bölüm ile ekrana geldi. Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve barış falay’ın paylaştıkları, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın 64. son bölüm ve detayları haberimizde...

  Star TV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Paramparça dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. Cihan'ın Harun ve Dilara'nın görüştüğünü öğrenmesi ortalığın tekrar karışmasına sebep oldu. Peki merakla beklenen Paramparça 64. son bölüm de neler oldu?

  Paramparça 64. son bölümde nefesler tutuldu - izle

   Harun ve Dilara farklı bir hayata doğru adım atmaya karar verdi. Fakat Maide Hanım'ın Harun'a söyledikleriyle ortalık yine karıştı. Maide Hanım'ın verdiği bilgiye göre Demir Alaz, Cihan'ın çocuğuydu. Paramparça son bölüm de Ozan'a şok bir itirafta bulunan Dilara olayların Candan ve Ozan'ı bir araya getireceğini düşünmedi. Candan ve Ozan'ın fotoğraflarını gören Dilara ne yapacağını şaşırdı. Aynı fotoğrafları Cihan da görünce büyük bir şok geçirdi. Dilara'yla yüz yüze gelen Cihan ondan ayrılmak istediğini söyledi. Dilara Cihan'ın bu ayrılık isteğini memnuniyetle karşıladı. Tam her şey yoluna girdi derken Cihan'ın Dilara ve Harun'un buluştuğunu öğrenmesi bardağı taşıran son damla oldu. Diziyi aşağıda bulunan Paramparça 64.son bölüm izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  PARAMPARÇA 64. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  O, Senin çocuğun değil!
  Harun ve Dilara yeni hayatlarına doğru yola çıkmaya hazırlanırken Maide Hanım’dan gelen bir telefon tüm dengeleri değiştirir. Maide Hanım’ın verdiği bilgiye göre, Demir Alaz, Harun’un değil Cihan’ın çocuğudur.

  İntikam için Candan'la işbirliği
  Ozan’a Harun’u sevdiğini söyleyen Dilara, işin ucunun Candan-Ozan beraberliğine kadar gideceğini aklına bile getirmez. Candan ve Ozan’ın hayli samimi pozlarla çekilmiş fotoğraflarını gören Cihan beyninden vurulmuşa döner.

  Boşanmak istiyorum!
  Öte yandan Ayşe’ye her geçen gün tutkuyla bağlanan Cihan, Dilara’ya boşanmak istediğini söyler. Dilara bu durumu mutlulukla karşılarken olan olur; Cihan, Harun ile Dilara’nın hala görüştüklerini öğrenir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  PARAMPARÇA 64. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow