hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Paramparça 64. yeni bölüm fragmanı sürpriz gelişmeler! - İzle

  Paramparça 64. yeni bölüm fragmanı sürpriz gelişmeler - İzle
  expand

  Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait Paramparça'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Paramparça izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Paramparça'da sular durulmuyor. Bu akşam yayınlanacak Paramparça 64. yeni bölümde neler yaşanacak? Cihan, Dilara'ya Ayşe'yi sevdiğini itiraf eder ve boşanmak istediğini söyler. Harun ve Dilara yeni hayatlarına doğru yola çıkmaya hazırlanırken sürpriz bir gelişme yaşanır! Peki bu sürpriz gelişme sonrası Harun, Dilara ile yüzleşecek mi? Yoksa hesap mı soracak? Candan ve Ozan’ın hayli samimi pozlarla çekilmiş fotoğraflarını gören Cihan beyninden vurulmuşa döner. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Paramparça dizisinin yeni bölümü yine heyecan dolu gelişmelere sahne olacak. İzleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenen Paramparça 64. yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ekranların sevilen dizisi Paramparça 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak Paramparça 64. yeni bölümde neler yaşanacak? Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve barış falay’ın paylaştıkları, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın 64. yeni bölümü 2 Mayıs 2016 Pazartesi akşamı saat 20.00'da star'da!

  O, Senin çocuğun değil! 
  Harun ve Dilara yeni hayatlarına doğru yola çıkmaya hazırlanırken Maide Hanım’dan gelen bir telefon tüm dengeleri değiştirir. Maide Hanım’ın verdiği bilgiye göre, Demir Alaz, Harun’un değil Cihan’ın çocuğudur. 

  İntikam için Candan'la işbirliği 
  Ozan’a Harun’u sevdiğini söyleyen Dilara, işin ucunun Candan-Ozan beraberliğine kadar gideceğini aklına bile getirmez. Candan ve Ozan’ın hayli samimi pozlarla çekilmiş fotoğraflarını gören Cihan beyninden vurulmuşa döner. 

  Boşanmak istiyorum!
  Öte yandan Ayşe’ye her geçen gün tutkuyla bağlanan Cihan, Dilara’ya boşanmak istediğini söyler. Dilara bu durumu mutlulukla karşılarken olan olur; Cihan, Harun ile Dilara’nın hala görüştüklerini öğrenir. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yayın Günü: 2  Mayıs  Pazartesi
  Yayın Saati: 20.00

  PARAMPARÇA 64. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

  PARAMPARÇA 63. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  PARAMPARÇA 63. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Medyada yer alan mutlu aile tablosu fotoğrafları ortalığın karışmasına sebep olur. Ayşe, Cihan’ın bir yandan kendisiyle ilişki yaşadığını, öte yandan Dilara ile mutlu bir evliliği olduğunu düşünür. Harun ise, oğlu Demir’i Cihan ile görünce beyninden vurulmuşa döner. Üzerine bir de Maide Hanım, “Dilara seni oyalıyor” deyince, Harun soluğu yalıda alır.

  En zor karar
  Harun’un Demir’i kaçırmasına engel olamayan Dilara, Cansu ile birlikte Harun’un peşine düşer. Harun, Dilara’ya seçme şansı bırakmayacak bir teklifle gelir. Ya Cihan ve çocuklarını bırakıp kendisiyle gelecek ya da bir daha bebeğinin yüzünü göremeyecektir...

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow