hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Paramparça'nın 65. son bölümünde nefesler tutuldu! - Canlı izle

  Paramparçanın 65. son bölümünde nefesler tutuldu - Canlı izle
  expand

  Paramparça’nın son bölümü ekranlara konuk oldu. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Paramparça dizinin merakla beklenen son bölümü izleyenleri dün akşam ekrana kilitledi. Paramparça 65. bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Gerçekleri öğrenen Cihan, Dilara'yı evden kovdu. Candan vurulması Dilara'nın başını belaya soktu. Paramparça son bölüm ile herkesi ekrana kilitledi. İşte Paramparça son bölümde yaşananlar ve detayları haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İki sezondur Pazartesi gecelerinin lideri olan Paramparça'nın 65. son bölümünde  heyecan doruktaydı. Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait Paramparça dizisi son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Merakla beklenen Paramparça 65. son bölümü ve detaylar haberimizde...

  Paramparça 65. bölüm ekran başında izleyenlere büyük heyecan yaşattı. Paramparça 65. Bölüm Candan'ın vurulması ile suç Dilara'nın üzerine kaldı. Dilara bu durumdan kurutuluyor mu?İşte Paramparça 65. Bölüm ile ilgili detaylar.

  PARAMPARÇA 65. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  PARAMPARÇA 65. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

  Kim vuruldu?

  Dilara’nın Harun ile görüştüğünü öğrenen Cihan öfkeden deliye döner. Dilara, Cihan’ın ısrarlı aramalarına yanıt veremez çünkü, o da aynı saatlerde Candan’ın evindedir. Candan’a Ozan’dan uzak durmasını söyler ve gözdağı vermek için silahını Candan’a doğrultur. O sırada Ozan da eve gelir ve silahın ateş almasıyla olayların seyri değişir.

  Dilara hapiste!

  Sırtından hançerlendiğini düşünen Cihan, Cansu’nun tüm engelleme çabalarına karşı Dilara’yı evden kovar. Dilara’ya bir darbe de Harun’dan gelir. Harun, Demir Alaz’ın kendi oğlu olmadığını söyler. Dilara için her şey gittikçe zorlaşırken, polislerler Dilara’yı almak için eve gelmiştir. Dilara çok büyük bir suçla itham edilmektedir; üstelik aleyhinde tanıklık yapacak kişi, herkesi şoke edecek bir isimdir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yayın Günü: 9 Mayıs Pazartesi
  Yayın Saati: 20.00

  PARAMPARÇA 65. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow