hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Paramparça 69. son bölümünde büyük tehlike yaşandı! - İzle

  Paramparça 69. son bölümünde büyük tehlike yaşandı - İzle
  expand

  Star'da son bölümü ile dün akşam ekrana gelen Paramparça dizisinde heyecan doruktaydı. Merakla izlenen Paramparça 69. son bölüm izleyiciyi dün akşam ekrana kilitledi. Dilara büyük bir tehlike ile karşı karşıya kaldı. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Paramparça yeni yayınlanan bölümüyle izleyicileri şaşırtmaya devam etti. Cihan Ayşe'nin abim diye bahsettiği kişinin Harun olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşadı. Peki merakla beklenen Paramparça 69. son bölüm de neler yaşandı?Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Paramparça dizisi 69. son bölüm ve detayları haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılğını üstlendiği başrollerinde Erkan Petekkaya, barış falay, Ebru Özkan, Ahu Yağtu, Nursel Köse gibi usta isimlerin yer aldığı Paramparça 69. yeni bölüm dün akşam yayınlandı. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Paramparça yeni yayınlanan bölümüyle izleyicileri şaşırtmaya devam etti. Cihan Ayşe'nin abim diye bahsettiği kişinin Harun olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşadı. Peki merakla beklenen Paramparça 69. son bölüm de neler yaşandı? 6 Haziran Pazartesi akşamı saat 20:00'da ekrana gelen Paramparça 69. son bölüm  ve merak edilen tüm detaylar haberimizde...

  PARAMPARÇA 69. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  Harun, Cihan ve Ayşe arasında neler yaşanacak? Cihan ve Ayşe ayrılacaklar mı? Ozan’a ne olacak? Harun’u affeden Dilara ne yapacak? Maide Hanım, Ayşe’den ne isteyecek? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Paramparça’nın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde yanıt buldu.

  Paramparça 69. son bölümünde büyük tehlike yaşandı - İzle

  SEN DE OYUNUN PARÇASISIN

  Ayşe’nin beraber olduğu kişinin Cihan olduğunu öğrenen ve öfkeden gözü dönen Harun soluğu çiftin tatil yaptığı otelde alır. Ayşe’nin bunca zamandır ‘Ağabeyim’ diye bahsettiği kişinin Harun olduğunu öğrenmek Cihan için büyük bir şoktur. Cihan her şeyin bir tuzak, Ayşe’nin de bu tuzağın bir parçası olduğuna inanır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  AYŞE NE YAPACAK?
  Harun ve Maide için de durum farklı değildir. Onlar da Cihan’ın Ayşe ile, Harun’dan intikam almak için planlı bir şekilde birlikte olduğunu düşünür. Her ikisi de Ayşe’ye, Cihan’ı hayatından çıkarmasını söyler. Ayşe tam anlamıyla iki ateş arasında kalır.

  DEMİR ALAZ KAÇIRILIYOR
  Annesinin rahatsızlığını öğrenen Dilara apar topar Amerika’ya gider. Dilara’nın evde olmadığını öğrenen Harun, oğlu Demir Alaz’ın yalıda kalmasına müsaade etmez. Tek çözüm yolu bulur, o da bebeği kaçırmak! Cihan ise artık ne ile nasıl başa çıkacağını şaşırmıştır. Ozan’ı akıl hastanesinde bulan Cihan yıkılır.

  PARAMPARÇA 69. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

  PARAMPARÇA'NIN YAPIM ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA GELDİ

  Paramparça dizisinde Erkan Petekkaya'nın, Nurgül Yeşilçay'dan sonra bu kez de Şükran Ovalı'yı diziden attırdığı yönündeki haberlere ilişkin, dizinin yapım şirketi Endemol Shine Türkiye bir basın açıklaması yaptı.
  Açıklamada şu ifadeler yer aldı:
  'Son günlerde çeşitli yayın organlarında ‘Paramparça’ dizimizin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya ve rol arkadaşı Şükran Ovalı'nın ‘Paramparça’ dizisinde bazı anlaşmazlıklar yaşadıkları yönünde çıkan haberlerin hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığını birinci ağızdan sizlere iletmek isteriz.
  SEZON SONUNDA DİZİYE VEDA EDECEK
  Birlikte çalışmaktan çok keyif aldığımız ve dizimize büyük katkı sağlayan Şükran Ovalı’nın canlandırdığı ‘Ayşe’ karakteri planlandığı şekilde, anlaşmamız neticesinde ilerlemektedir. Yurt içinde ve yurt dışında, uzun sezonlar yayını devam eden dizilerde, hikayenin sürekliliğini sağlayabilmek için kimi oyuncularla sezonluk anlaşmalar yapılabilmektedir.
  Kendisiyle çok severek birlikte çalışmamıza rağmen Şükran Ovalı’nın canlandırdığı ‘Ayşe’ karakteri de, hikayenin gidişatına bağlı olarak, sezon başında yaptığımız anlaşmaya göre, sezon sonunda diziye veda edecektir.
  Çok önceden planlanmış bu durumu başka sebeplere bağlamak isteyenlere itibar etmemenizi rica ederiz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu kısa ve önemli bilgiyi sizlerle paylaşırken, iki sezondur severek izlediğiniz ‘Paramparça’nın önümüzdeki sezon da yeni sürprizlerle ekranda olacağını müjdeleriz.'

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow