hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Reyting sonuçları 29 Kasım 2023 Çarşamba! Kuruluş Osman, Şahane Hayatım, Masterchef reyting sonucu...

  Reyting sonuçları 29 Kasım 2023 Çarşamba Kuruluş Osman, Şahane Hayatım, Masterchef reyting sonucu...
  expand

  Reyting sıralaması çarşamba günü ekranda olan projelerin elde ettikleri sonuçları gösterdi. Hangi yapımın daha çok tercih edildiği reyting sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte ortaya çıktı. Peki, çarşamba günü Kuruluş Osman, Şahane Hayatım ve Masterchef reyting rekabetinde kazanan kim oldu? İşte 29 Kasım 2023 reyting sonuçları...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bilindiği üzere her sabah, bir önceki güne ait reyting sonuçları açıklanıyor. 29 Kasım tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklanmasıyla birlikte hangi yapımların ilk sıralamalara yerleştiği merak ediliyor. Dünün en çok izlenen yapımların izleyicilerin tercihleri ile belirlendi. 

  29 KASIM REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

  29 Kasım tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total'de 1.sırada ATV’de izleyiciyle buluşan “Kuruluş Osman”, 2. sırada ATV’de yayınlanan “Esra Erol’da”, 3.sırada ATV'de ekrana gelen “Kuruluş Osman özeti” yer aldı.

   AB'de ise 1.sırada ATV’de ekrana gelen “Kuruluş Osman”, 2.sırada FOX TV’de yayınlanan “Şahane Hayatım”, 3.sırada “Masterchef Türkiye All Star” yer aldı.

  Reyting sonuçları 29 Kasım 2023 Çarşamba Kuruluş Osman, Şahane Hayatım, Masterchef reyting sonucu...

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow