hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sadettin Teksoy hız kesmiyor

  Sadettin Teksoy hız kesmiyor
  expand

  Efsane gizem avcısı Sadettin Teksoy, izleyicileriyle teve2 ekranlarında buluşmaya devam ediyor. Sadettin Teksoy ile Zaman Tüneli'nin 5. bölümü de izleyenleri ekran başına kilitlemeye aday konularıyla 11 Kasım Cumartesi 22.30'da yayınlanacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Önce ülkeden parça parça kaçırılan sonra da büyük bir hukuk mücadelesiyle yurda geri getirilen ünlü Karun Hazinesi’nin üzerindeki korkunç lanet dalgasını araştırdı. Afrika’nın ünlü Zulu Kabilesi Sadettin Teksoy’u kendi topraklarında ağırladı. Birbirinden renkli görüntülerle Zulu Kabilesinde yaşam. Yumurtlayan bir horoz, yumurtadan çıkan kocaman bir gizem... Sadettin Teksoy horoz yumurtasındaki gizemi keşfetti.

  1 metre 70 cmlik bıyıklarıyla Dünya Bıyık Şampiyonu Pehlivan Memili Rüştüoğlu’ndan akıllara kazınacak bir şov. Bulgar kör Baba Vanga’nın dünya hakkındaki son kehanetleri... Sadettin Teksoy ünlü kahinin kehanetlerinin peşine düştü. Ayrıca her bölümde tarih, astroloji, gizem, dinbilim ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayan Sadettin Teksoy’un bu haftaki konuğu Uranyen Astrolog Sevinç Eriçdem olacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow