hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son Nefesime Kadar dizisi konusu ve oyuncuları: Son Nefesime Kadar uyarlama mı, ne zaman başlıyor?

  Son Nefesime Kadar dizisi konusu ve oyuncuları: Son Nefesime Kadar uyarlama mı, ne zaman başlıyor
  expand

  Başrollerini Nurgün Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Sabah’ın paylaşacağı yeni bir dizi ekranlara gelmek için hazırlıklarını sürdürüyor. İlk tanıtım videosunun yayınlandığı diziyle ilgili pek çok detay merak ediliyor. Peki, Son Nefesime Kadar uyarlama mı, ne zaman başlıyor? İşte Son Nefesime Kadar dizisi konusu ve oyuncularına dair merak edilenler..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Nurgül Yeşilçay’ın Son Nefesime Kadar dizisinin ilk fragmanı ve detayları ortaya çıktı. Pastel Film imzalı, FOX’un yeni dizisi “Son Nefesime Kadar”ın ilk tanıtımı yayınlandı. Nurgül Yeşilçay’ın bir polisi canlandırdığı dizinin fragmanı sosyal medyada büyük beğeni topladı. Geçen sezon Kefaret isimli diziyle aynı ekranda izlediğimiz Nurgül Yeşilçay, bu sefer polisiye bir dizi ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu çok dikkat çekiyor.

  SON NEFESİME KADAR DİZİSİ KONUSU

  Özel hayatındaki sorunların dışında kasabada yıllardır hüküm süren uyuşturucu sorununu çözmeye çalışan Catherine, bu sırada kasabada bir kaybolma vakasının meydana gelmesi ile kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur. Catherine, kırsal bir Yorkshire kasabasında yaşayan polis çavuşudur. Yıllar önce kaybettiği kızının acısını yaşayan Catherine, bir yandan oğlu ile ilgilenmeye çalışırken bir yandan da uyuşturucu tedavisi gören kardeşi ile ilgilenir.

  Son Nefesime Kadar dizisi konusu ve oyuncuları: Son Nefesime Kadar uyarlama mı, ne zaman başlıyorSON NEFESİME KADAR DİZİSİ OYUNCULARI

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban’ın başrollerini paylaştığı dizide; Begüm Birgören, Rojda Demirer gibi başarılı isimlerin yanı sıra genç yıldızlar İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey ve Baran Bölükbaşı da rol alıyor. Nurgül Yeşilçay bu haberi "Geliyor gelmekte olan" diyerek paylaştı.

  SON NEFESİME KADAR DİZİSİ UYARLAMA MI?

  Birçok başarılı formatın daha önce de yerel uyarlama çalışmalarını yapan Hatice Meryem’in uyarladığı “Son Nefesime Kadar” dizisinin yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül üstlenirken, yönetmen koltuğuna Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor. Happy Valley'nin yerli uyarlaması ‘Son Nefesime Kadar’ adıyla FOX TV'de yayınlanacak.

   SON NEFESİME KADAR İLK TANITIM FRAGMANI

  Son Nefesime Kadar dizisi konusu ve oyuncuları: Son Nefesime Kadar uyarlama mı, ne zaman başlıyor

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow