magazin haberleri

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oyuncuları, konusu ve karakterleri

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oyuncuları, konusu ve karakterleri

Doğduğun Ev Kaderindir oyuncuları 25 Aralık’ta ekranda olacak birinci bölümde ilk sınavını verecek. Gerçek bir durumdan uyarlanacak olan dizide Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Camdaki Kız hikayesinden esinlenilecek. İşte Doğduğun Ev Kaderindir oyucu kadrosu, konusu ve karakterleri ile ilgili detaylar…

Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 25 Aralık’ta yayın hayatına başlıyor. Gerçek bir hayat hikayesinin anlatılacağı proje çarşamba günleri ekranda olacak.


DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİNİN KONUSU NE?


Yapımını OGM Pictures’ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı'nın senaryasonu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” izleyicisiyle buluşacak.


Hümeyra’nın Kördüğüm şarkısının eşlik ettiği sahnede Demet Özdemir’in hayat verdiği karakter Zeynep’in çocukluğunda annesinden ayrıldığı gün gösteriliyor. “Doğduğun Ev Kaderindir”, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.


DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR OYUNCULARI KİMLER?


Projenin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerle ilgili yayıncı kuruluştan yapılan açıklamalar şöyle…


Demet Özdemir (Zeynep)


26 Şubat 1992 de Kocaeli’nde dünyaya gelen Demet Özdemir 27 yaşındadır. Demet Özdemir ilk olarak dansçı olarak ekranlarda yer almış ve şarkıcı Bengü’nün dans ekibinde yer alarak Bengü’nün arkasında dans etmiştir. Oyunculuk eğitimi sonrasında ilk dizisi Sana Bir Sır Vereceğim’de yer almıştır. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura dizisinde oynayan oyuncu ilk başrol deneyimini Yusuf Çim ile Çilek Kokusu isimli yaz dizisinde yaşamıştır. 2017 de ise No:309 dizisinde Lale karakteri ile yer almıştır. 2018'de ise Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterine hayat vermiştir.İbrahim Çelikkol (Mehdi)


Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol 1982 Kocaeli’de dünyaya geldi. İbrahim Çelikkol modellik yaparken Osman Sınav onun yeteneğini keşfetmiş ve İbrahim Çelikkol’dan oyunculuk dersleri almasını istemiştir. Çelikkol’un ilk projesi Pars Narkoterör isimli sinema filmidir. Pars Narkoterör  filmi ile çok beğenilen İbrahim Çelikkol daha sonra Merhamet dizisinde erkek başrolde yer alarak artık herkes tarafından tanınan bir oyuncu olmuştur. 2017'de Seddülbahir 32 Saat’te ve 2018 de Siyah Beyaz Aşk dizisinde yer alan Çelikkol son olarak Muhteşem İkili dizisinde önemli bir karaktere hayat verdi.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS