Doğukan Manço klibin çekim sürecini anlattı

Doğukan Manço klibin çekim sürecini anlattı

Doğukan Manço klibin çekim sürecini anlattı

DJ ve prodüktör Doğukan Manço, kısa süre önce yayınladığı 'Ben Adam Olmam' şarkısının klip çekiminin kamera arkası görüntülerini YouTube kanalından yayınladı. 1 Şubat 1999 tarihinde yaşamını yitiren usta sanatçı Barış Manço'nun büyük oğlu, klibin çekim sürecini de anlattı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

'Muhittin' adını verdiği ve Rasim Öztekin'in eski arabası olan klasik otomobilini klipte kullanan Doğukan Manço, senaryo gereği arabasının motorunu yakıyor fakat klasik otomobil klibin temposuna dayanamayınca, radyatöründen su gelmeye başlıyor. Araca müdahale eden Doğukan Manço, kamera arkasında aracıyla ilgili yorumlarda bulunuyor. Yine aracının motorunda çıkan yangınını söndürmeye çalışırken, yüzüne doğru yanlışlıkla yangın söndürme tüpünü bir anda açan ünlü DJ, rolünü bozmadan çekimlere devam ediyor.

 

Klibin yönetmeni Kemal Başbuğ, Doğukan Manço ile ilgili olarak, "Bir hikaye çektik. Doğukan'ı durgun zannediyor olabilirsiniz ama kendisi sanki 20 senelik oyuncu gibi. Bir şeyi söylüyorum anında yapıyor. İki günde çekilmesi planlanan klibi bir günde çektik" açıklamasını yaptı.

 

Doğukan Manço ise 'Ben Adam Olmam' projesi hakkında, "Bu klibi çekerken aklımda tek bir şey vardı. O da izleyen herkesin günlük sıkıntılarından uzaklaşacabileceği, yüzlerine bir gülümseme katacak, kendi hayatındaki kesitleri görebilecekleri iyi bir hatıra bırakmaktı. Çekmesi zordu ama çekimde bana destek veren başta tüm ekibime ve Kemal Başbuğ'a teşekkür ediyorum. İnşallah sizler de klibi izlerken keyif almışsınızdır" dedi.