hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Dönence Cem kimdir? Emre Kınay kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Dönence Cem kimdir Emre Kınay kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand

  Dönence Cem kimdir? sorusu gündemde… Kanal D’nin yeni dizisinde Emre Kınay’ın canlandırdığı Cem karakteri merak uyandırdı. Peki ama Emre Kınay kaç yaşında, nereli?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dönence dizisinin Cem adlı karakterini kim oynuyor? sorusu gündemde. Emre Kınay, Dönence dizisinin kadrosunda yer alıyor. İşte Emre Kınay hakkında bilgiler…

  Dönence Cem kimdir?

  Cem (47) Verda’nın eşi, Gece ve Gülce’nin babasıdır. Yetenekli bir mimar olması bir yana, aile babası olmak için yaratılmış gibidir. Ancak Cem’in ailesinden bile sakladığı büyük sırrı Foça’ya taşınmasıyla onu zorlamaya başlar. Yıllardır tüm zorlukların sevgi bağıyla üstesinden gelmiş ailenin hayatı Cem’in sırrı yüzünden alt üst olacak mıdır?
   
  Emre Kınay kimdir?

  Emre Kınay, 5 Mart 1970 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Annesi Remziye Kınay ve babası tiyatrocuydu. Besteci Erdem Kınay'ın ağabeyidir. İlk, orta, lise eğitimimi İstanbul Küçükçekmece'de tamamladı. 1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü kazandı ve kaydoldu. 1995 yılında konservatuvardan mezun oldu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda başladığı yüksek lisans eğitimimi de tez safhasında durdurmuş bulunmaktadır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow