hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Dönence Sera kimdir? Nazlı Çetin kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Dönence Sera kimdir Nazlı Çetin kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand

  Dönence Sera kimdir? sorusu gündemde… Kanal D’nin yeni dizisinde Nazlı Çetin’in canlandırdığı Sera karakteri merak uyandırdı. Peki ama Nazlı Çetin kaç yaşında, nereli?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dönence dizisinin Sera adlı karakterini kim oynuyor? sorusu gündemde. Nazlı Çetin, Dönence dizisinin kadrosunda yer alıyor. İşte Nazlı Çetin hakkında bilgiler…

  Dönence Sera kimdir?

  Sera(19) Gece’nin liseden en yakın arkadaşıdır. Annesini kaybettikten sonra, babası başkasıyla evlenmiş ve yeni aileye Sera’yı almamıştır. Kızını paraya boğarak kendisinden uzak kalmasını sağlar. Eğlenceli, uçarı bir kız olan Sera, derinlerde babasına duyduğu öfke ve sevgi özlemini de zaman zaman yaşar. Foça, aradığı aile sıcaklığını ve sevgiyi Sera’ya verebilecek midir?
   

   

  Nazlı Çetin kimdir?
  Miss Turkey 2019'un 11 numaralı finalisti olan Nazlı Can Çetin, Boyu 1.76 olup 19 yaşındadır. Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisidir. Nazlı Can Çetin, İngilizce Öğretmenliği bölümünde eğitimini sürdürüyor. 2020 yılında dizilerde oynamaya başlayan genç isim, 'Şeref Sözü' dizisi ile beraber dizi oyunculuğuna başlamış ardından ise 'Mucize Doktor' dizisinde rol almıştır.2021 yılında ise 'Kardeşlerim' dizisinin 2. sezonunda diziye dahil edilmiştir. Kardeşlerim dizisinde Dora karakterine hayat veren güzel isim, kariyerinin daha başında olmasına rağmen üst üste önemli yapımlarda yer almıştır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow