Dua Lipa konser öncesi plajda stres attı

Dua Lipa konser öncesi plajda stres attı

Dua Lipa konser öncesi plajda stres attı

Ünlü şarkıcı Dua Lipa uzun süredir pandemi sebebiyle ertelenen "Future Nostalgia" turu için Miami'deydi. Sahnelere efsane bir dönüş yapan Lipa boş zamanlarını ise plajda geçiriyor. Güneşin ve denizin tadını çıkaran Dua Lipa tüm dikkatleri üzerine çekti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Albümleri İngiltere ve ABD listelerinde en çok satanlar arasında yer alan Dua Lipa pandemi sebebiyle turnesini iptal etmek zorunda kalmıştı. Dua Lipa bu süreçte sevgilisi Anwar Hadid'den de ayrılmıştı.

Sonunda turnesi için sahne almaya başlayan Dua Lipa son günlerden sahne şovlarıyla dikkat çekiyor. Turne için Miami'de bulunan Dua Lipa gün içinde plajda vakit geçiriyor.

Future Nostalji Turu’nun startını Florida’da veren Dua Lipa sonunda sahneye çıkabilmiş olmaktan dolayı çok keyifli. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra uzun süre tatil yapan Lipa gündüz vakitlerini yine plajda geçiriyor.

Sarı ve turuncu örgü bikinisiyle plajda arkadaşlarıyla takılan güzel şarkıcı tüm gün güneşin tadını çıkardı. Arkadaşlarıyla sohbet edip zaman zaman da kitap okuyan Lipa güzelliğiyle plajın gözdesi oldu.


İngiliz The Sun Gazetesi, Dua Lipa'nın servetini mercek altına aldı. 2021 yılında 22.7 milyon sterlin (410 milyon TL) kazanan şarkıcının, sadece bir ayda 1.9 milyon sterlin (35 milyon TL) gelir elde ettiği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıl toplam serveti 24.5 milyon sterlin (450 milyon TL) olan, 2021 kazancı da 24.6 milyon sterline ulaşan 26 yaşındaki yıldız, son bir yılda servetini neredeyse ikiye katlamış oldu.


Albümleri İngiltere ve ABD listelerinde en çok satanlar arasında yer alan Lipa'nın, şarkı sözleri verdiği pek çok sanatçı ve ünlü şirketlerle yaptığı reklam anlaşmaları da bulunuyor.

Öte yandan Dua Lipa'nın, podyumların aranan modelleri olan Bella ve Gigi'nin kardeşi Anwar Hadid (22) ile ilişkisini sonlandırdığı iddia edilmişti.

Lipa ve Hadid'in, kariyerlerine odaklanmak için bir süredir görüşmediği ileri sürülmüştü. Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan çiftin, son 1.5 ayda hiç bir araya gelmediği haberleri çıkmıştı.

Dua Lipa'nın Londra ve Los Angeles'ta albüm kayıtlarına devam ettiği belirtilirken, Anwar Hadid'in ise köpekleri Dexter ile New York'ta kaldığı belirtilmişti.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber