hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Duy Beni Fikret kimdir? Duy Beni Fikret gerçek adı! Durul Bazan hangi dizilerde oynadı?

  Duy Beni Fikret kimdir Duy Beni Fikret gerçek adı Durul Bazan hangi dizilerde oynadı
  expand

  STAR TV’de yayınlanan Duy Beni dizisinde Fikret karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Durul Bazan, Duy Beni dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Durul Bazan kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Durul Bazan, Duy Beni dizisinin oyuncu kadrosunda Fikret karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Durul Bazan hangi dizilerde oynadı?   

  Durul Bazan kimdir?

  1993 yılında Kırklareli'nde doğan Durul Bazan 29 yaşınadadır. Dört yaşında anasınıfında tiyatro ile tanışan oyuncu,çocukluk yıllarını Kırklareli'de basketbol, bale, atletizm ve halkoyunları ile geçirdi.Lise için İstanbul'a geldi, lise eğitimini Fransızca gören Durul Bazan; 5 sene boyunca fransızca tiyatro ekibinde aktif olarak çalıştı.

   

  Bilgi Üniversitesi mezunu Kökenli,ilk ekran deneyimini 2003-2007 yılları arasında Show Tv’de ekranlara gelen fantastik komedi dizi En İyi Arkadaşım ile yaşadı.

   

  Ardından 2006 yapımı başrolünü Çetin Tekindor’un üstlendiği Anadolu Kaplanı dizisinde Gizem karakteri ile izleyici karşısına çıktı. Durul Bazan 2011 yılında ise Yahşi Cazibe  Dizisinde rock’çı kız Itır karakterine hayat veren Durul Bazan performansı ile büyük beğeni topladı ve popülaritesi arttı. Güneşin Kızları ve Kalp Atışı dizileriyle daha geniş kitlelere ulaştı.Öğretmen Kemal, Yahşi Cazibe, Çalıkuşu, Güneşin Kızları ve Asla Vazgeçmem bugüne kadar yer aldığı yapımlar. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow