Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy aşkı tam gaz devam

Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy aşkı tam gaz devam

Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy aşkı tam gaz devam

İlişkilerini kameralardan uzakta yaşayan çift Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın katıldıkları doğum günü partisinde poz verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Adını Feriha Koydum, Medcezir, Yeşilçam, Hakan: Muhafız, İçerde gibi birçok yapımda yer alan yakışıklı oyuncu şimdide yeni dizisi Terzi ile ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Medcezir'de tanışıp aşk yaşadığı Serenay Sarıkaya ile ilişkisi bittikten sonra adı aşk dedikodularına karışmayan Ulusoy'un yeni aşkı gündeme bomba gibi düşmüştü. 

Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle tanıdığımız Duygu Sarışın'la gözlerden uzak ilişkisi herkes tarafından merak edilmişti.  Çiftin ilişkileri uzun süredir devam etmesine rağmen hala sosyal medyada birbirleri takip etmemeleri akılları karıştırmıştı. 

Duygu Sarışın'ın nikah masasına oturup, anne olmak istediği, sevgilisinin evliliğe mesafeli tutumuyla hüsrana uğradığı iddia edilmişti. Ortaya atılan iddialar hakkında konuşan Sarışın, "İlişkimiz iyi gidiyor. Hiç öyle bir şey yok. Bu konulara girmeyelim lütfen." diyerek iddiaları yalanlamıştı.

Çiftin sık sık ayrıldığı iddia ediliyordu.  Ulusoy, "Ayrılık yokmuş gördüğünüz gibi. Bu haberler sık çıkmaya başladı. Bizim kalplerimiz nasırlaştı. Gülüp, geçiyoruz ama ailelerimiz üzülüyor. Etrafımızda bu mevzulara hassas bakan insanlar var." demişti.

Çağatay Ulusoy ve sevgilisi Duygu Sarışın, oyuncu arkadaşları Mustafa Mert Koç'un doğum günü etkinliğine katıldı.