Ebru Şimşek kimdir, kaç yaşında?

Ebru Şimşek kimdir, kaç yaşında?

Ebru Şimşek kimdir, kaç yaşında?

Eski manken Ebru Şimşek yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen isimler arasında yer alıyor. Bir dönem Adnan Oktar ve örgütüne karşı mücadele veren Ebru Şimşek'in hayatı merak ediliyor. Peki, Ebru Şimşek kimdir, kaç yaşında?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile magazin gündeminden düşmeyen Ebru Şimşek, en son Adnan Oktar açıklamaları sonrasında merak edilen isimler arasında yer aldı. Ebru Şimşek geçtiğimiz yıllarda Posta Gazetesi'nin haberine göre şu açıklamaları yapmıştı; "Adnan Oktar, beni ekranda görmüş, delirmiş. Hatta bana 'Seni gazetede, televizyonda gördüm çok beğendim, pijamalarını al gel ve şahane malikanemde benimle yaşa' dedi. 'Gel sana burada en güzel şartları sunacağım, en iyi markaları giyeceksin, hayatın lüksle geçecek' denilince hissettim bunların din ile işinin olmadığını" diyen Şimşek, şöyle devam etti:

Şimşek, yıllarca Adnan Oktar'ın şantaj ve tehditlerine maruz kaldığını ve kendisine 350 dava açıldığını belirtti. "Hepsini kazandım. Ama öyle kötüydü ki aynı gün beş duruşmam olabiliyordu. Tuzla Adliyesi'ne gidip, oradan Şişli ya da Kumburgaz'a geçiyordum" bilgisini veren Şimşek, şunları kaydetti:

ABD'ye gittikten sonra Adnan Oktar'ın peşini bıraktığını söyleyen Şimşek, gruba karşı verdiği günlerde bir tek Kemal Sunal'ın kendisine sahip çıktığını söyledi. "Herkes benden kaçarken bir tek o beni dizisine istedi. Sahiplendi. Çok şey borçluyum ona beni dinledikleri için. Evinden sefer tası ile yemek getirip benimle paylaşırdı Kemal ağabey."

EBRU ŞİMŞEK KİMDİR?

Ebru Şimşek, 1994 güzellik yarışmasına katıldı. Hey Girl Dergisi’ne fotoğraf gönderdiği yıl yüz güzeli seçildi. Ebru Şimşek bir dönem ekranlarda "Felekten Bir Gece" isimli müzik eğlence programının sunuculuğunu üstlenmişti.  90’lı yıllarda Türkiye, Ebru Şimşek’in adliye koridorlarında ‘Adnan Hocacılar’ tarikatına dair şok iddialarına kilitlenmişti. Ebru Şimşek 18 yaşında ve dönemin en popüler mankenlerindendi. Ama mesleğini yapamaz hale gelmişti. Çünkü sürekli adliye koridorlarında mücadele ediyordu. 26 Kasım 1999’da DGM’ye ifade veren Ebru Şimşek, Oktar hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Karşılıklı yüzlerce dava açılmıştı. Şimdilerde Amerika da yaşayan Ebru Şimşek evli ve çocukları ile mutlu bir hayat yaşamaktadır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı
Serdar Uzuntaş kimdir, kaç yaşında? Doya Doya Moda jüri üyeleri 2022

Serdar Uzuntaş kimdir, kaç yaşında? Doya Doya Moda jüri üyeleri 2022