hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ece Erken'den çok ağır sözler: Alıştım şerefsizliklere

  Ece Erkenden çok ağır sözler: Alıştım şerefsizliklere
  expand

  Sunucu Ece Erken, Eymen adını verdikleri oğlunun babası Serkan Uçar'la dokuz yıl önce olaylı şekilde boşanmıştı. Erken'in, "Yazmayın boşuna ilgilenmiyorum" dese de; yakın arkadaşı ile eski eşinin fotoğrafını görünce sinirlerine hakim olamadığı konuşuluyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ece Erken ile Serkan Uçar, 2014'te nikâh masasına oturmuştu. Nisan 2015'te Eymen adında bir oğulları dünyaya gelen çift, aynı yıl evliliklerini sonlandırma kararı almıştı. Eski eşini zaman zaman sert sözlerle hedef alan 46 yaşındaki, sunucunun, bu kez isim vermeden yaptığı sosyal medya paylaşımı ile Uçar'a tepki gösterdiği belirtildi.

   

  Serkan Uçar, Erken'in yakın arkadaşı Sezer Çakır'ın da olduğu bir kareyi Instagram hesabından yayınladı. Bu fotoğrafın ardından ünlü sunucudan çok konuşulacak bir mesaj geldi.

   

  Ben alıştım şerefsizlere, şerefsizliklere. Yazmayın boşuna inanın ilgilenmiyorum. İlgilenmem gereken işim, gücüm, evladım var. Her annenin ilgili olması gerektiği konular bence bunlar.

  Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu 27 Ocak 2022 tarihinde uğradığı silahlı saldırıda kaybeden Erken'in sert sözleri, olay şekilde boşandığı Serkan Uçar ve arkadaşının paylaşımına gönderme olarak yorumlandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow