magazin haberleri

EDHO 156. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Hızır’ın planı işliyor

EDHO 156. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Hızır’ın planı işliyor

Takipçilerinin EDHO olarak kısalttığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ile Hızır’ın Nasuh’la ilgili planının başarılı olacağını gösterdi. Öte yandan birçok konuda önlem alan Hızır, işlerin tam da planladığı gibi gitmemesi üzerine yeni adımlar atacak. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. bölümde Hızır Çakırbeyli’nin hamleleri sonuç verecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu EDHO 156. bölümde yaşanacak gelişmeleri gösterdi. Hızır Çakırbeyli ve çevresinde meydana gelecek gelişmeler herkesi harekete geçirecek. İşte EDHO 156. bölüm özeti ve yeni bölümün tanıtım videosu…


EDHO FRAGMAN VİDEOSUEŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 156. BÖLÜM ÖZETİ


Nasuh'u tuzağa düşürerek sorguya alan Hızır'ın planı, asıl patronun piyonlarını üzerine salmak yerine onu öldürmek için ortaya çıkmasıdır. Bunun mümkün olabilmesi adına yapılacak hamle ise Tufan'a silah üretmesi için aktarılacak olan paraya el koymak olacaktır. Paraların el değiştirmesinin yeteri kadar sorun çıkaracağı ortamda, gözü kara Bicoların harekete geçmesini sağlayacak herhangi bir kaybın yaşanmaması gerekmektedir; fakat işler planlandığı gibi gitmez.


Hızır'ın, baskını gerçekleştirecek olan ekibi, bu konuda uyarmasına rağmen basılan mekandan paralarla birlikte önemli bir cenaze de çıkacaktır. Böylece girdiği savaşın düşman hattında bir cephe daha açılan Hızır'ın, ailesini korumak için büyük çaba sarf etmesi gerekecektir. Tüm bu yaşananlardan sonra hali hazırda oğlunun ölümünden Çakırbeylileri sorumlu tutan Bahar'ın, ailesinden birinin daha kaybıyla içinde büyüyen intikam ateşi, düşmanlarını yakmaya yetecek hale gelmiştir. Hem paralarını hem de bir aile ferdini kaybeden Bicoların hedefinde ise sadece Hızır olmayacaktır. Düşman bellediği Boran'ın usul usul kalbini fetheden Demet için de intikam almak için en doğru zamandır.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS