hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ego dizisi Sibel kimdir? Melisa Aslı Pamuk nereli, kaç yaşında?

  Ego dizisi Sibel kimdir Melisa Aslı Pamuk nereli, kaç yaşında
  expand

  Ego dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Sibel karakteri son bölümlere damga vuruyor. Melisa Aslı Pamuk'un hayat verdiği Sibel karakteri güçlü duruşuyla dikkatleri üzerine çekti. İşte Ego dizisindeki Sibel hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FOX TV’de yayınlanan Ego dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her Pazar ekrana gelen dizide Melisa Aslı Pamuk'un oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte Ego Sibel hakkında bilgiler...  

  Ego dizisinin Sibel'i Melisa Aslı Pamuk kimdir? 

  Ailenin ortanca çocuğudur. Aile içinde genelde denge görevini üstlenmiştir. Babasına karşı gerekli isyanları yapan hep Sibel olmuştur. Müdanasız, inandığını savunan güçlü bir karakteri vardır. Kendine güvenir. Zekasının ve becerilerinin farkındadır. Üniversiteden sonra, annesinin onu aile kurması için yönlendirme çabalarına rağmen kariyerini ve iş hayatını asla geri plana atmamıştır. İş hayatında da özel hayatında da mükemmeliyetçidir. Hatalara karşı tahammülü yok denecek kadar azdır. Sibel’in karakterinin büyük kırılması, geçmişte Cüneyt’le yaşadığı travmatik ilişki sonucunda gerçekleşmiştir. Cüneyt’ten sonra Sibel hiçbir erkeğe güvenmemiş, ilişki yaşayamamıştır. Kendini tamamen iş hayatına adamış, ideallerinin peşinde gece gündüz çalışmıştır. Babasının şirketinden hariç onun itirazlarına rağmen moda sektörüne girmiş, bu alanda da kendini kanıtlamayı hedeflemektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sibel’in çocuk sahibi olmak için üç ay zamanı olduğunu öğrenmesi hayatının ikinci büyük kırılımı olur. Kendi içinde sorgulamaktan hep kaçındığı konuyla yüz yüzedir. Cüneyt’ten sonra bir gün aile kurma hayalini de rafa kaldırdığını kabullenir Sibel. Şimdi o hayalleri raftan indirmelidir. Ancak bunu aşk olmadan yapamayacağını bilir. Herhangi bir adamın çocuğuna annelik etmek istememektedir. O gerçek bir aile istemektedir. Ona arzuladığı bu gerçek aileyi verebilecek adamın Erhan olduğuna karar verdiğinde onu kazanmak için sıra dışı bir strateji belirleyecektir.

  1991 yılında Hollanda’da doğan oyuncu, Türkiye’deki oyunculuk kariyerine 2011 Miss Turkey seçildikten sonra 2012 yılında Yer Gök Aşk dizisiyle başlamıştır.  Daha sonra bir çok başarılı projede yer alan oyuncu Kara Sevda dizisinde canlandırdığı Asu karakteriyle kariyerinde dönüm noktasına ulaşmıştır. Son olarak Hayaller Ve Hayatlar dizisinde yer alan oyuncu, EGO ile ekranlara dönüyor.

   

   
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow