hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ego Elif! Ego dizisi Elif kimdir? Rüya Helin Demirbulut nereli, kaç yaşında?

  Ego Elif Ego dizisi Elif kimdir Rüya Helin Demirbulut nereli, kaç yaşında
  expand

  Ego dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Elif karakteri son bölümlere damga vuruyor. Rüya Helin Demirbulut'un hayat verdiği Elif karakteri güçlü duruşuyla dikkatleri üzerine çekti. İşte Ego dizisindeki Elif hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FOX TV’de yayınlanan Ego dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her Pazar ekrana gelen dizide Rüya Helin Demirbulut'un oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte Ego Elif hakkında bilgiler... 

   

  Ego dizisinin Elif'i Rüya Helin Demirbulut kimdir? 

  Birbirini severek evlenmiş bir karı kocanın aşkla yapılmış ilk çocuğudur. El bebek gül bebek sevilerek büyütülmüştür. Elif ilkokuldayken erkek kardeşi Arda doğar. Elif kardeşini hiç kıskanmaz, aksine çok sever. Korur, kollar. Annesinin huylarını almıştır belli ki. Şefkatli, anaç bir doğası vardır. Huzuru ve mutluluğu önemser. Hayattan maddi beklentileri yoktur. Ne fazla paraya ne de lükse ihtiyacı vardır. Çocuklarla ilişkisi çok iyidir. Bu yüzden anaokulu öğretmeni olmuştur. Erhan’a sevgisinin altında da onda gördüğü çocuksu ruhu yatar biraz da. Elif’in hayatının en büyük acısı annesinin erken kaybıdır. Babasının hala içten içe yas tutan hali de üzer Elif’i. Annesinin ardından Elif’in aile içindeki rolü de değişmiştir. Evin çocuğu olmaktan çıkmış, evi, babasını ve kardeşini çekip çeviren bir ebeveyne dönüşmüştür. Sibel’in teklifiyle birlikte Erhan’la ilişkilerinde yaşadıkları travmanın ardından Elif’in omuzlarına çok yük biner. Elif bu yüklerin altında ezilmemek için çırpınırken karakterinde yaşadığı kırılmalar onu değiştirmeye başlayacaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu.

  2015 yılında Lysistrara Düşleri isimli tiyatro oyunuyla sahne hayatına başlayan Rüya Demirbulut, 2022 yılından beri Baba Sahnede sahnelenen Taxim oyununda rol almaktadır.

  TRT 1’de yayınlanan Tek Yürek isimli dizi ile 2019 yılında televizyondaki oyunculuk kariyerine başladı. Son olarak Netflix’de yayınlanan Erşan Kuneri dizisinde rol aldı. Rüya Demirbulut şu an FOX’ta yayınlanan EGO ( Erkeğe Güven Olmaz) dizisinde 'Elif' karakterini canlandırmaktadır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow