hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  EGO oyuncularının isimleri ve yaşları! Ego dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ego oyuncu kadrosu

  EGO oyuncularının isimleri ve yaşları Ego dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı İşte Ego oyuncu kadrosu
  expand

  FOX TV’nin yeni dizisi Ego oyuncu kadrosu merak ediliyor. Ego dizisinin yeni sezon dizisi olacağı planlanıyor. Ego dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Ego oyuncuları kimdir? İşte Ego hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yapımımını Pastel Film'in üstlendiği, yapımcılığını Efe İrvül ve Yaşar İrvül’ün üstlendiği, yönetmen koltuğunda  Doğa Can Anafarta'ın oturduğu, senaryosunu  Erkan Birgören ile Tuna Görgün’ün yazdığı “Ego” dizisi yakında FOX TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Ego dizisinin oyuncuları kim?

  Ego  Oyuncu Kadrosu

  Ego dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Ego oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Ego Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Ego dizisinin oyuncuları arasında; Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Tuna Orhan, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü  yer alıyor.

  Alperen Duymaz, Erhan Yıldırım karakterine hayat veriyor. 

  Erhan annesi tarafından henüz beş yaşında terk edilmiş bir çocuktur. Bursa’da alkolik babasıyla birlikte büyümüştür. Üniversite sınavını kazanmak için çalışmasının tek nedeni babasından ve onun depresif, öfkeli dünyasından uzaklaşmaktır. İstanbul’da iyi bir üniversiteyi kazanır. Hem çalışıp hem okuyarak tek başına hayatını kurtarır. Babasının ölümünden iki yıl sonra Elif’le tanıştığında aile kurmak istediği kadının o olduğunu ilk görüşte hissetmiştir. Elif’in ailesini kendi ailesi gibi benimsemiş, onlarla yuva sıcaklığını hissetmiştir. Kariyerinde hırslı ve çalışkan yapısıyla geleceği parlak bir adam olan Erhan nişanlısı Elif’e en iyi şartları sunmak için aldığı bir tüyoyla borsada büyük bir yatırıma girer. Bu yatırım için Elif’in babasının evini ipotek ederek yüklü bir miktar kredi çekerler. Ancak yatırımı büyük bir çöküşle eriyip gittiğinde kendini çıkmazda bulur. Tam bu noktada hayat Sibel aracılığıyla ona bir fırsat sunar. Erhan’ın bu fırsat karşısındaki kararı hayatının yol ayrımıdır da aynı zamanda. Sibel’in teklifini kabul etmek Erhan için maddi sıkıntısına karşı akılcı bir çözümdür sadece. Erhan’ın hayatını öncesi ve sonrası olarak ikiye ayıran çizgi Sibel’in teklifini kabul ettiği andır.


  Melisa Aslı Pamuk, Sibel Koraslan karakterine hayat veriyor. 

  Ailenin ortanca çocuğudur. Aile içinde genelde denge görevini üstlenmiştir. Babasına karşı gerekli isyanları yapan hep Sibel olmuştur. Müdanasız, inandığını savunan güçlü bir karakteri vardır. Kendine güvenir. Zekasının ve becerilerinin farkındadır. Üniversiteden sonra, annesinin onu aile kurması için yönlendirme çabalarına rağmen kariyerini ve iş hayatını asla geri plana atmamıştır. İş hayatında da özel hayatında da mükemmeliyetçidir. Hatalara karşı tahammülü yok denecek kadar azdır. Sibel’in karakterinin büyük kırılması, geçmişte Cüneyt’le yaşadığı travmatik ilişki sonucunda gerçekleşmiştir. Cüneyt’ten sonra Sibel hiçbir erkeğe güvenmemiş, ilişki yaşayamamıştır. Kendini tamamen iş hayatına adamış, ideallerinin peşinde gece gündüz çalışmıştır. Babasının şirketinden hariç onun itirazlarına rağmen moda sektörüne girmiş, bu alanda da kendini kanıtlamayı hedeflemektedir.

  Ahmet Kayakesen, Tuncay Koraslan karakterine hayat veriyor. 

  30’lu yaşlarda, Tahir’in ortanca çocuğudur. Babasının otoritesi altında ezilmiş, kendince -nefes almak için- çıkışlar bulmuştur. Babasının zoruyla istemediği bir evlilik yapmıştır genç yaşta. Bu evlilikte de mutsuz olmuştur tabi ki. Zenginliği sever. Sibel’le iyi geçinemez. Eski sevgilisinden bir oğlu olduğunu öğrendiği zaman hayata bakış açısı değişir. Erkek çocuk babası olmanın önemli olduğunu fark eder. Dışa dönük, çapkın, güvenilmez biridir. İş dünyasında acımasızdır. Hırslı, iddialı bir adamdır.

  Rüya Helin Demirbulut, Elif Demir karakterine hayat veriyor .

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Birbirini severek evlenmiş bir karı kocanın aşkla yapılmış ilk çocuğudur. El bebek gül bebek sevilerek büyütülmüştür. Elif ilkokuldayken erkek kardeşi Arda doğar. Elif kardeşini hiç kıskanmaz, aksine çok sever. Korur, kollar. Annesinin huylarını almıştır belli ki. Şefkatli, anaç bir doğası vardır. Huzuru ve mutluluğu önemser. Hayattan maddi beklentileri yoktur. Ne fazla paraya ne de lükse ihtiyacı vardır. Çocuklarla ilişkisi çok iyidir. Bu yüzden anaokulu öğretmeni olmuştur. Erhan’a sevgisinin altında da onda gördüğü çocuksu ruhu yatar biraz da. Elif’in hayatının en büyük acısı annesinin erken kaybıdır. Babasının hala içten içe yas tutan hali de üzer Elif’i. Annesinin ardından Elif’in aile içindeki rolü de değişmiştir. Evin çocuğu olmaktan çıkmış, evi, babasını ve kardeşini çekip çeviren bir ebeveyne dönüşmüştür. Sibel’in teklifiyle birlikte Erhan’la ilişkilerinde yaşadıkları travmanın ardından Elif’in omuzlarına çok yük biner. Elif bu yüklerin altında ezilmemek için çırpınırken karakterinde yaşadığı kırılmalar onu değiştirmeye başlayacaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   
  Derya Beşerler, Begüm Koraslan karakterine hayat veriyor. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Begüm, 30-35 yaşları arasında, narin, minyon ancak sert görünümlü, mutsuz bir kadın. Görünüşüne, aksesuarlarına, ayakkabılarına çok dikkat eder. Pahalı ama ince bir zevki vardır. Özel birkaç kuyumcudan, Londra’daki, Milano’daki özel butiklerden giyinir. Begüm’ün sırça köşkü hayalleri, bir masal prensesi olarak girdiği evde, ailenin ve Tuncay’ın gerçeğiyle çarpışınca tuzla buz olmuştur. Büyük aşkla evlendiğini sanırken bir proje evliliğinin parçası olduğunu ve o evde, yalnızca ve yalnızca bir erkek çocuk doğurursa itibar göreceğini anlar. Tuncay’ın onu sürekli aldatması da cabasıdır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Erdal Küçükkörmükçü, Tahir Koraslan karakterine hayat veriyor. 

  60’lı yaşlarda. Antalya’da küçük bir otelde çalışarak başladığı kariyerinde, bugün büyük bir turizm holdinginin sahibidir. Çalışmayı sever. Hırslı, dediğim dedik birisidir. Kendi doğrularından asla ödün vermez. Tutucu, gelenekçidir. İş hayatında acımasızdır. Herkesin onun kurallarıyla yaşamasını ister. Sözünün üstüne söz söylenmesini sevmez. Ailesine karşı otoriterdir. Gelini Begüm ve torunlarına karşı mesafelidir. Bunun nedeni, soyunu, soyadını sürdürebilecek bir erkek torun istemesidir. Sorunlu, takıntılı ne yapacağı belli olmayan bir adamdır. İyi bir baba değildir aslında. Çocuklarına takındığı mesafeli ve sert tavır, kendince kafasında kurduğu otoriter baba tavrındandır. Çocuklarının kendisinden daha başarılı olması ister, ama sözünden çıkmalarına katlanamaz.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow