Elif Yılmaz: Evlenirsem 50 bin dolar tazminat öderim!

Elif Yılmaz: Evlenirsem 50 bin dolar tazminat öderim!

Elif Yılmaz: Evlenirsem 50 bin dolar tazminat öderim!

2020 yılında düzenlenen Miss & Mr. Fashion TV 2020 yarışmasında birinci seçilen Elif Yılmaz, 10 parmağında 10 marifet isimlerden... Pilotluk, modellik, şarkıcılık, sunuculuk CV'sinde oyunculuk da bulunuyor. Etiler’de objektiflere yansıyan 25 yaşındaki güzel, basın mensuplarının aşk hayatıyla ilgili soru yöneltmesi üzerine çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Türkiye eski güzeli ve oyuncu Elif Yılmaz, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Çekimleri Isparta’da gerçekleşen ‘Gül Masalı’ dizisinde rol alan Yılmaz, “İki sinema filminden sonra ilk dizi deneyimim. Çok güzel, yüksek enerjide çalışıyorum. Benim için çok güzel bir deneyim oldu. Umarım bundan sonra hep böyle devam eder, mutluyum. Eğitimlerimede devam ediyorum” dedi.

Isparta Üniversitesi’nde pilotluk okuyan ve dizisinin çekimlerinin de aynı ilde gerçekleşmesinin kendisi için büyük şanslı olduğunu belirten Yılmaz, "Evet, pilotluk okuyorum. Aynı zamanda ikisinin aynı şehirde olması çok güzel bir avantaj. İkisini de aynı anda yürütmeye çalışıyorum şu anda, bakalım hayırlısı. Pilotluk çocukluktan gelen hayalim. Elimde bir altın bilezik olarak kalsın istedim” şeklinde konuştu.

Güzellik yarışmasından çıkıp kendisi gibi oyuncu olan hangi ünlü ismi örnek aldığı sorulan Yılmaz, "Duruşunu da kendisine çok beğendim Arzum Onan var. Çok beğeniyorum kendisini. Ayrıca diğer güzellerimiz de çok başarılılar, zaten bunu ispatladılar” yanıtını verdi.

1997 yılında Adana’da dünyaya gelen genç oyuncu, aşk hayatının sorulması üzerine şu ifadeleri kullandı:

Haber devam ediyor
Haberin devamı

Benim şu an aşkla işim yok. Tamamen kariyerine yönelmiş durumdayım, sonra olursa olur. Hedeflerim var. Ayrıca menajerim sağ olsun zamanında yüksek bir tazminat maddesi koydu sözleşmemize. Eğer evlenirsen belli bir meblağ ödememiz gerekiyor. Hani böyle olunca da kimse benimle sevgili falan olmak istemiyor, tutar da 50 bin dolar.


Trabzonspor'da forma giyen Batuhan Kör ile birlikte Süper Lig şampiyonluğu kutlamalarına katılmasıyla ilişkileri ortaya çıkan Elif Yılmaz, geçtiğimiz haziran ayında sevgilisiyle Çeşme'de yer alan ünlü bir plajda objektiflere takılmıştı. İkili, denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarmıştı.

Plajda görüntülendiklerinden habersiz şekilde sarılıp, birbirlerini öpmeye doyamayan çift, Ege'nin serin sularında bir süre yüzdükten sonra jet-skiye binmişti. Yarım saat jet-ski ile dolaşan Yılmaz ve Kör, daha sonra el ele tutuşarak localarına gitmişti.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber