hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Emina Jahovic: Daha genciz aşık olabiliriz

  Emina Jahovic: Daha genciz aşık olabiliriz
  expand

  Eski eşi Mustafa Sandal ile evlendikten sonra Türkiye'ye yerleşen Sırp şarkıcı Emina Jahovic, aşk hayatı hakkında konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Mustafa Sandal ile 2008-2018 yılları arasında evli kalan, bu ilişkiden Yaman (14) ve Yavuz (11) isminde iki çocuğu olan Emina Jahovic, samimi açıklamalarda bulundu.

  Emina Jahovic, önceki gün Bebek’teydi. Aşk hayatı hakkında konuşan Jahovic “Daha genciz, aşk da olabilir ama çocuklarım var ve bir tanesi ergen."

  "Onu biraz sıkmam lazım, hepsi aynı anda olmuyor zorlanırım” diyerek güldü.

  Mustafa Sandal’dan iki oğlu olan Jahovic, "Yaman (14) iş adamı gibi. Ticareti anlıyor. Yavuz (11) farklı ama. O daha akademik birisi."

  "Okulu ve okumayı çok seviyor. Yaman DJ'lik yapıyor ama müzisyen değil. Çocuklar kendi yollarını seçmeli."

  'ÇOK ÜNLÜ OLMASINI İSTEMİYORUM'

  "Çok ünlü olmasını istemiyorum ama önlerini de kesmeyi düşünmüyorum” dedi.

  Geçtiğimiz günlerde bir AVM'de görüntülenen ve basın mensuplarının sorularını cevaplayan Sırp şarkıcı, "Bir toplantım vardı, onu bitirdim. Çocuklar okuldan çıkacaklar, onları alıp eve gideceğiz. Çocuklar ergenlik döneminde çok hassas oluyorlar" demişti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yazın birkaç konser verdiğini belirten Jahovic, "Konserler güzel geçti, sonra çocuklarla bir arada tatil yaptık. Yeni bir albüm çalışmam var, o devam ediyor" açıklamasını yapmıştı.

  Muhabirlerin "Türkiye için bir şarkı çıkarmayı düşünür müsünüz?" sorusuna ünlü isim, "Bir şarkı yapmayı düşünmedim çünkü benim söz yazma gibi bir yeteneğim yok. Türk diline çok hakim olmadığım için o derinliklere giremiyorum maalesef."

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow