Emre Kınay, 'Dönence'yi anlattı!

Emre Kınay, 'Dönence'yi anlattı!

Emre Kınay, 'Dönence'yi anlattı!

Kanal D’nin, yaz sezonunda izleyici karşısına çıkacak olan yeni dizisi 'Dönence'nin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. İzmir Foça’nın tarihi ve bozulmamış eşsiz doğası ile ekranda görsel bir şölen yaşatacak olan Dönence'nin kadrosuna usta oyuncu Emre Kınay dahil oldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Emre KınayDönence dizisinde 'Harun' karakterine hayat verecek. Dönence’yi farkındalık yaratacak bir sevgi hikayesi olarak tanımlayan oyuncu, "Dönence, uzun zamandan beri televizyonlarda karşılaşmadığımız türden bir hikaye. Gerçek hayatın içinden, farkındalık yaratacak bir sevgi öyküsü. Ben de uzun aradan sonra tekrar şefkatli bir karaktere hayat vereceğim için mutluyum. Umarım seyircimiz de bizim gibi düşünür" dedi.

Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın yaptığı Dönence’nin yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu otururken, senaryosunu ise Nuray Uslu kaleme alıyor.

Caner Topçu ve Sümeyye Aydoğan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Didem İnselel, Emre Kınay, Ülkü Hilal Çiftçi, Can Kızıltuğ, Doğa Karakaş, Atakan Hoşgören, Nazlı Çetin, Can Kızıltuğ, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz ve Edanur Gülbudak gibi başarılı isimler yer alıyor.

Duygu dolu hikâyesiyle, merakla beklenen Dönence dizisi, yakında Kanal D’de.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber