Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 115. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

A A

07.11.2018 - 09:11 Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde İlyas'ın gösterdiği üstün çaba Çakırbeyli'nin yokluğunda dikkatlerden kaçmadı. Yakınlarının başına gelen olaylardan dolayı tedirgin olan Hızır ise hayati tehlikeyi atlattıktan sonra intikam için çabaladı. Peki, EDHO'da yeni gelişmelerin aktarılacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 115. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu İlyas’ın alacağı tedbirleri üst seviyeye çıkaracağını gösterdi. Hızır’ın yokluğunda işleri devralan İlyas kendisine karşı gelen herkese gerekeni yapacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 115. bölümde nelerin yaşanacağı ise önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.

EDHO FRAGMAN VİDEOSU

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 114. BÖLÜM ÖZETİ

Alparslan'ın içlerindeki haini bulmak üzere yaptığı planın sonuçları ağır olmuştur. Ateş tarafından sırtından vurulan Hızır Çakırbeyli, hastanede ölüm kalım savaşı verirken, İlyas acısını en yakınlardan çıkartır. Ağabeyinin başına gelenlerden Hızır Ali ve Alparslan'ı sorumlu tutan İlyas, artık ondan gizli bir iş çevrilmesine izin vermeyecektir. Hızır'ın yokluğunda ailenin reisi görevini üstlenir ve herkesten kendisine itaat etmesini ister. Sözüne uymayanların cezasını kesmesi de, aldığı bu büyük sorumluluğun üstesinden gelmesi de kolay olmayacaktır. Yaşananlardan sonra Çakırbeylilerin uzun süre toparlanamayacağını düşünen İzzet ve Muzi'yi öldürerek hainliğinin ortaya çıkmasını engelleyen Ateş biraz olsun rahatlamıştır. Ailenin başına geçen İlyas'ın intikam hırsıyla hata yapmasını beklerler; fakat o hırsın başlarına nasıl belalar açacağını tahmin bile edemezler. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanının ise pazar günü yayınlanması bekleniyor.

EDHO DİZİSİNİN KONUSU NE?

ocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur… Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir…