hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir, kaç yaşında? Dilşad Şimşek'in oynadığı diziler merak edildi!

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir, kaç yaşında Dilşad Şimşekin oynadığı diziler merak edildi
  expand

  ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Avukat Ebru karakterine Dilşad Şimşek hayat vermektedir. İzleyiciler genç oyuncunun kim olduğunu araştırıyor. Peki ama EDHO'nun Ebru'su Dilşad Şimşek kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avukat Ebru kimdir? soruları dizinin yeni bölümüne damga vurdu. ATV'de her salı 20:00'de yayınlanan EDHO'da yeni bölümde Avukat Ebru öne çıktı. Peki ama Ebru'yu canlandıran Dilşad Şimşek kimdir? 

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir?

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru'yu Dilşad Şimşek canlandırmaktadır. Ebru dizide hain olarak adlandırılmaktadır. 

  Dilşad Şimşek kimdir, kaç yaşında?

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru karakterine hayat veren Dilşad Şimşek 25 Kasım 1980 yılında Norveç'te doğdu. Burada 13 yıl kaldıktan sonra İzmir'de de 14 yıl boyunca yaşadı ve İstanbul'a geldi. "London School of Public Relations" mezunudur. Türkiye'ye geldiği ilk yıllarda reklamcı olarak McCann Erickson'da çalıştı. 1.5 yıl kadar BKM Prot ekibinde bulundu. Daha sonrasında 2 yıl daha devam eden oyunculuk eğitiminin ardından TV'de çalışmaya başladı.

  İlk olarak "Çok Güzel Hareketler Bunlar" programında kısa bir dönem yer aldı. Daha sonra ilk TV dizisi olan "Gün Akşam Oldu" Filiz Akın ve Halil Ergül`ün küçük kızı "Türkan" karakterini canlandırdı. Sonraki sezonda "Esir Şehrin Gözyaşları" dizisinde "Komiser Elif" karakteri rolünde yer aldı. 2013-2014 döneminde ise "Esra" karakteri ile "Sana Bir Sır Vereceğim" adlı dizide rol aldı ve bunun yanı sıra birçok reklam filmlerinde de yer aldı.

  Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow