hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor, bitti mi? EDHO yeni sezon ne zaman başlıyor 2021? EDHO bu akşam neden yok?

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor, bitti mi EDHO yeni sezon ne zaman başlıyor 2021 EDHO bu akşam neden yok
  expand

  atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçen sezonun iddiaları dizileri arasında yer aldı. EDHO hayranları bu akşam dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçen sezon Salı akşamları ekrana geliyordu. Peki ama Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon bölümleri merak ediliyor. Sezon finali verdikten sonra 3 ay boyunca ekrana gelmeyen dizinin sevenleri yeni bölümleri iple çekiyor. Peki ama EDHO yeni sezon ne zaman başlıyor?

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ne zaman?

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümleri için dizi ekibi çekimlere başladı. Dizinin Eylül ayı sonu, Ekim ayı başı gibi yeniden ekranda olması bekleniyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da kriz yaşandı. Kanal yönetimiyle anlaşan Raci Şaşmaz ve ekibi yollarına atv’de devam edecek. Oktay Kaynarca’nın başrolünü oynadığı dizinin 7. sezon çekimleri Eylül ayı itibariyle başladı. Onur Tan’ın yönettiği dizinin kadrosuna Uğur Yücel’in ardından Türk tiyatro ve sinemasının usta aktörlerinden Levent Ülgen de katıldı. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow