hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı'nın yeni heyecanı

  Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallının yeni heyecanı
  expand

  İlk bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çifti şu sıralar yeni ev heyecanı yaşıyor. İddiaya göre ünlü çift İspanya’nın meşhur şehri Barcelona’dan ev aldı. Kamil Sümer'in haberi... (Posta)

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Mayıs ayında evlenen ve ilk bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan ünlü çift Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı İspanya’nın meşhur şehri Barcelona’dan ev aldılar.

  Ezgi Mola dört yıldır aşk yaşadığı işletmeci Mustafa Aksakallı ile geçen mayısta nikah masasına oturmuştu. Mola bir süre sonra hamile olduğunu açıklamış, erkek bebek müjdesi vermişti.

  Çift şu sıralar yeni ev heyecanı yaşıyor. İddiaya göre İspanya’nın meşhur şehri Barcelona’dan ev aldılar. Tercihlerini de tarihi 13. yüzyıla dayanan Barcelona’nın El Born bölgesinden yaptılar.

  Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallının yeni heyecanı

  700 BİN EURO'DAN BAŞLIYOR

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Orta Çağ mimarisiyle inşa edilmiş sokakları ve hareketli gece yaşamıyla bilinen bu bölgede ev fiyatları 700 bin Euro’dan (21.5 milyon TL) başlayıp milyonlarca Euro’ya kadar çıkıyor.

  İspanya en az 500 bin Euro’luk ev satın alan yabancılara oturma izni veriyor. Bu izin Avrupa Birliği ülkelerinde de serbest dolaşım hakkı anlamına geliyor.

  Erkek bebek bekleyen oyuncu geçtiğimiz günlerde yüzü olduğu markanın lansmanına katılmış ve şu açıklamaları yapmıştı:

  'HERKES TAVSİYE VERİYOR'

  “Herkes tavsiye veriyor. Bilmediğim bir dünyaya girdim. İnsanın kendi annelik sezgilerine dayanarak ilerlemesi gerekiyor.”

  BEBEĞİNİ REKLAMLARDA OYNATMAYACAK

  Bebeğini reklamda oynatmayacağını söyleyen Mola “Onun adına karar vermek istemem, ileride bana ‘Neden böyle yaptın?’ diyebilir” diye konuşmuştu.

  Ezgi Mola konuşmasına şöyle devam etmişti:

  "Eğleniyoruz birlikte. Odayı hazırlamadık. Zaman içerisinde yapacağım. Psikolojik desteği bu süreçte değil her zaman alıyordum, bu hepimiz için önemli."

  Eşinin Kuruçeşme’de işlettiği mekânda konuşan Ezgi Mola hamileliğin ilk günlerinde sürekli uyuduğunu söyledi.

  'MUSTFA'NIN DAVRANIŞLARINDA BİR DEĞİŞİKLİK OLMADI'

  Oyuncu "Mustafa’nın davranışlarında maalesef bir değişiklik olmadı (gülüyor). Daha çok yanımda olmasını temenni ediyorum, malumunuz yoğun çalışıyor."

  'ÇOK POZİTİF VE ÇOK İYİ BİR EŞ'

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "Şaka bir yana Mustafa dünyanın en iyi kalpli insanıdır. Çok pozitif ve çok iyi bir eş" demişti.

  Öte yandan temmuz ayında denize girerken görüntülenen Ezgi Mola, ortaya çıkmış karnı ile hayranlarının sempatisini toplamıştı.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow