hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ezgi Sertel ilk kez açıkladı! Evde kalmak bana iyi gelmedi

  Ezgi Sertel ilk kez açıkladı Evde kalmak bana iyi gelmedi
  expand

  Anadolu'yu yiyen kadın olarak akıllarda yer edinen Ezgi Sertel, Armağan Çağlayan'ın sunduğu 'Şimdiki Aklım Olsaydı' programının konuğu oldu. Hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulunan Sertel, yaşadığı düşük anını anlattı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ozan Çobanoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren, 2020'de ikiz çocukları Tibet ve Mert'i kucağına alan oyuncu ve sunucu Ezgi Sertel, Armağan Çağlayan'ın YouTube'daki programı Şimdiki Aklım Olsaydı'nın bu haftaki konuğu oldu. Kariyerine ve özel hayatına dair samimi açıklamalar yapan Sertel, anlattıkları ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

   

  2016 yılında 'Arka Sokaklar' dizisinde rol alan oyuncu Ozan Çobanoğlu nikah masasına oturan Ezgi Sertel iki defa sebebi belli olmayan şekilde düşük yaptığını söyledi. Sertel; 'İkincisi reklam arasında, acayip bir şoktu. O acıyı tarif edemiyorum.' dedi.

   

  Yaşananları duyduktan sonra Armağan Çağlayan'dan 'Yayına çıktın mı?' sorusu geldi. Sertel ise şu ifadeleri kullandı:

  Yayına çıktım sonra veda ettim kapattım. Canlı yayındı bir de oturdum ama programı kapatmam lazımdı. Bir sıkıntı olduğunu herkes anladı ama ne olduğu anlayamadılar. Sonra herkesin stüdyodan çıkmasını istedim ve oradan doğru hastaneye gittim. Kürtaj oldum temizlendi filan. O korku, o kaygı, o üzüntü cabası zaten.

  Yaşadıklarının ardından evde dinlenmek istemediğini belirten Sertel, 2-3 günden sonra iş hayatına geri döndüğünü söyledi ve 'Evde kalmak bana iyi gelmedi. hemen işime dönmek istedim' dedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow