hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ferhat Göçer depremzede çocuklar için sahneye çıkıyor

  Ferhat Göçer depremzede çocuklar için sahneye çıkıyor
  expand

  Ferhat Göçer, Sabahattin Ali'nin aşkları, heyecanları, hüzünleri ve hasretlerini sahnelediği ve şiirlerinden bestelenmiş sevilen şarkılarını seslendirdiği 'Aldırma Gönül Müzikali' ile anlamlı bir projeye imza atarak, depremden etkilenen çocuklar için sahneye çıkıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  31 Mart’ta Zorlu PSM'de gerçekleşecek Aldırma Gönül Müzikali'nin geliri, 11 ilde etkilenen depremzede çocuklar yararına; Lions ve Kültürel Dönüşüm Derneği katkılarıyla, UNICEF Türkiye Milli Komitesi’ne aktarılacak.

  Tüm ülkeyi yasa boğan deprem felaketi sonrası yaralara bir nebze olsun merhem olmaya çalışan şarkıcı, "Depremden etkilenen çocuklarımızın sağlığı ve salgın hastalıklardan korunması adına, Lion Füsun Başak ve KDD Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kozanoğlu başta olmak üzere, Lions’ taki ve Kültürel Dönüşüm Derneği’ndeki dostlarımla böyle bir çalışmada bulunmak, UNICEF Türkiye aracılığıyla depremzede çocuklarımıza ulaşmak çok kıymetli. Ayrıca hekim olarak böyle bir projeye destek olmaktan büyük onur duyuyorum" dedi.

  Sabahattin Ali’nin hayatını sahneleyen Ferhat Göçer, Ali’nin şiirlerinden bestelenen 'Çocuklar Gibi’, ‘Melankoli’, ‘Göklerde Kartal Gibiydim’, ‘Ben Gene Sana Vurgunum’, ‘Aldırma Gönül’, ‘Geçmiyor Günler’, ‘Dağlar’, ‘İstek’ ve ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' şarkılarını seslendiriyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow