hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Feride filmi oyuncuları kimlerdir? Feride filmi nerede çekildi? Feride filmi konusu ne?

  Feride filmi oyuncuları kimlerdir Feride filmi nerede çekildi Feride filmi konusu ne
  expand

  FOX'ta bu akşam Feride filmi ekrana geliyor. Birçok izleyici 'Feride oyuncuları' hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki ama Feride filminde kimler oynuyor? İşte Feride filmi çekim yeri ve konusu...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Senaristliğini Zeynep Çamcı'nın üstlendiği Ali Yorgancıoğlu ve Zeynep Çamcı'nın yönetmenliğini yaptığı 2019 yapımı Feride filmi merak ediliyor. İşte Feride Filmi hakkında bilgiler...

  Feride filmi oyuncuları kimler?

  Bir komedi filmi olan Feride'nin başrollerinde Zeynep Çamcı, Ersin Korkut, Barış Yıldız, Anıl Tetik ve Osman Akça rol alıyor.

  Feride filmi oyuncu kadrosu

  Zeynep Çamcı
  Ersin Korkut
  Barış Yıldız
  Anıl Tetik
  Osman Akça
  Ceren Taşçı
  Ali Barkı
  Aycan Koptur
  Fırat Sobutay

  Feride filmi konusu nedir?

  Feride, moda devlerine kafa tutan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Feride, yer altındaki bir dikim atölyesinde terzilik yapmaktadır. Çakma kahraman kıyafetleri diken Feride’nin hayatı, bir gün patronu ile iddiaya girmesi ile bambaşka bir hal alır. Patronu Çetin’e baş kaldıran ve bunun sonucu patronu ile büyük bir iddiaya giren Feride, kendisini bir anda moda devlerine kafa tutan eğlenceli bir yolculuğun içinde bulur.

  Feride filmi nerede çekildi?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Feride filmi 24 Ocak 2020 tarihinde vizyona girdi. Feride filmi, İstanbul’ da çekildi. Filmin senaryosuna uygun olması için özellikle seçilen ana nokta ise yine İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Yedikule’dir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow