hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Fragman yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman? EDHO yeni bölüm hangi tarihte?

  Fragman yayınlandı mı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman EDHO yeni bölüm hangi tarihte
  expand

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı EDHO dizisi takipçileri tarafından heyecanla beklenmeye devam ediyor. Yayıncı kuruluşun bu sezonki tanıtımında dizi oyuncularına da yer vermesiyle birlikte EDHO’nun yayın hayatına devam edeceği kesinleşmişti. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Takipçilerinin EDHO olarak adlandırdığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon için geri sayıma başladı. Başrollerinde önemli isimlerin yer aldığı dizide birçok oyuncu kadroda bu sezonda da olacak. Peki, yeni sezon hangi tarihte başlayacak?

  EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON NE ZAMAN?

  Yeni bölüm fragmanının henüz yayınlanmaması nedeniyle yeni sezon tarihi henüz netlik kazanmasa da Salı günleri ekranda olan dizinin 21 Eylül ya da 28 Eylül tarihlerinde yeniden ekranlarda olması bekleniyor.

  EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

  Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş'ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın yanına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow