Fulya Zenginer'den aile pozu

Fulya Zenginer'den aile pozu

Fulya Zenginer'den aile pozu

Geçtiğimiz haftalarda oğlu Milan'ı dünyaya getiren ve ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Fulya Zenginer, bebeğiyle geçirdiği zamanları takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Fulya Zenginer-Küntay Tarık Evren çifti, 1 aylık olan oğulları Milan ile birlikte kamera karşısına geçti. Ailece kutlama yapan ikili, o anları da Instagram'dan paylaştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2008-2011 yılları arasında yayınlanan 'Küçük Kadınlar' dizisinde hayat verdiği 'Yeliz' karakteriyle şöhreti yakalayan Fulya Zenginer, üç yıl önce grafik sanatçısı Küntay Tarık Evren ile dünya evine girmişti. Mutlu birlikteliklerini bebekle taçlandıran ünlü çift, geçtiğimiz haftalarda Milan adını verdikleri oğullarını kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Doğum sonrası oğlunun ayağının fotoğrafını, kalp emojisiyle birlikte paylaşan güzel oyuncu, gönderisine; "15 saatlik zorlu bir süreçten sonra sabah saatlerinde güneşimiz doğdu. Toparlanmaya çalışıyorum. Sevginizi ve dualarınızı hissediyorum" notunu düştü.

Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran Fulya Zenginer, bebeğinin yüzünü gizlememişti. Oğlu ve eşiyle birlikte kayınvalidesinin objektifine poz veren ünlü isim, "Kime daha çok benziyor?' diyecektik ama Miloş'un karnı acıktı. Milan bir haftalık... Fotomuzu da babaannemiz çekti" ifadelerini not düşmüştü.

Paylaşımıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören çiftin fotoğraflarına; Yüsra Geyik, Hande Soral, Asuman Dabak, Zeynep Tuğçe Bayat, Alara Bozbey ve Edip Tepeli gibi ünlü isimler yorum yapmıştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

Fulya Zenginer, son olarak oğluyla yer aldığı bir videoyu Instagram hesabından yayınladı. Milan'ın saçını çektiği anlarda kahkahalara boğulan ünlü oyuncu, gönderisine, "Ne güzel, ne kadar uslu bir bebek! Hep uyuyor..." şeklinde esprili bir not düştü. Meslektaşlarının aksine bebeğinin yüzünü gizlemeyen Fulya Zenginer'in oğluyla eğlenceli anları takipçileri tarafından ilgi gördü.

İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Zenginer, oğlu ve eşiyle birlikte objektif karşısına geçti. Neşeli halleriyle dikkat çeken oyuncu, ailece verdikleri pozları da Instagram hesaplarından yayınlamayı ihmal etmedi.

 

Fulya Zenginer, paylaşımlarına, "Milan 1 aylık..." notunu düştü. Takipçileri Zenginer'in gönderisini beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber