magazin haberleri

Gamze Topuz'dan flaş evlilik açıklaması

Uzun süredir eski milli futbolcu Tümer Metin'le aşk yaşayan oyuncu Gamze Topuz, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.Günaydın'dan İlker Gezici'ye konuşan Gamze Topuz, "Evlilik düşünüyor musunuz?" sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

Eski futbolcu Tümer Metin'le ilişkilerinin 4'üncü senelerine girdiğini dile getiren ünlü oyuncu, "Tümer'in, Elis Naz'la (5 yaşındaki kızı) ilişkisi de çok güzel. 1,5 yaşından beri onun hayatında. Çok başka yere konumlandırdı. Tümer'i babası yerine koymadı. Onun babası İbrahim (Kantarcılar). Tümer'e de 'Kumiş' diyor" ifadelerini kullandı.

36 yaşındaki güzel, "Evlenmeyi düşünüyor musunuz?' sorusu üzerine, "Her şey iyi gidiyorken evlenmeye ne gerek var. Evlilikle ilgili güzel tecrübe yaşamadım. O da 15 sene evlilik yaşamış" şeklinde konuştu.

"Başlarda toplumun dayattığı şeylerden dolayı 'evlenmeliyiz' diye düşünüyordum ama artık 'mutlaka evlenmeliyim' demiyorum. Biz böyle mutluyuz."

"Tümer beni o zor süreçten kurtaran, aynı dili konuştuğum tek insan. Hayattaki en büyük şansım. Başlarda ön yargılıydım. 'Futboldan başka bir şey konuşamayız' diyordum, benden daha fazla kitap ve film bilgisine sahip. Mentör oldu bana."

5 yaşındaki kızı Elis Naz'ın babası Ümit İbrahim Kantarcılar'la olaylı bir boşanma süreci geçiren Topuz, geçmişe sünger çektiğini ve eski eşiyle çok iyi dost olduklarını anlattı.

"Elis Naz'dan sonra hayat başka şekle evrildi. Annelik süreci benim için zorlu başladı. Geçmişe dönüp hatırladıkça rüya gibi geliyordu. O zaman çocuğumla ilgilenmem gerekirken dünyayla uğraşıyordum. Daha lohusaydım. Magazin çok üstüme geldi. Beni dünyanın en kötü kadını ilan ettiler. Boşanma süreci zorlu geçti.

"Çocuğunu çok seven iki ebeveyn olarak iyi geçinmeye çalışıyoruz. Kızım babasında şu an. Biz dost kalabildik İbrahim'le. Başlarda çok sancılı bir süreç geçirdik ama bana hayatımın en güzel duygusunu yaşatan ve hediyesini veren İbrahim'e aslında teşekkür etmem gerek."

Gamze Topuz, 2014 yılında evlendiği meslektaşı Ümit İbrahim Kantarcılar'dan 2016'da boşanmıştı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS