magazin haberleri

Gelinim Muftakta puan durumu... 30 Mayıs günün birincisi kim oldu?

Gelinim Muftakta puan durumu... 30 Mayıs günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta’da günün birincisi olan yarışmacı hem çeyrek altını kazandı hem de puan durumunda avantajı ele geçirdi. Haftanın finaline çok kısa bir süre kala puanlarını yükseltmek isteyen gelinler yemekler için büyük çaba sarf etti. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl şekillendi ve günün lideri hangi isim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 30 Mayıs 2019 Perşembe günü hangi yarışmacının yemeğinin daha çok beğenildiğini gösterdi. Haftanın finalinde eleme heyecanının yaşanacağı programda rekabet ise giderek artıyor. İşte 5 altın bileziğin verileceği haftanın finaline kısa bir süre kala Gelinim Mutfakta’da yaşananlar…


Güller Hanım, oğlunun gönderdiği mesaja, mesajla yanıt veriyor. Oğlu Kemal ile görüntülü konuşarak kızgınlığını dile getiriyor Güller Hanım kendisinin haklı olduğunu ifade ediyor. Yasemin, Vahide'ye eşini annesine karşı dolduruşa getirdiğini düşünüyor. Öte yandan Gülcan ve kayınbabası arasında ise Paşa yüzleşmesi yaşanıyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU


Kanal D’nin fenomen yarışmasında günün lideri olan isim çeyrek altını kazanırken gün sonuncusu olan yarışmacı haftalık bazda puanını düşürdü.


 


Günün en düşük puanını alan isim 6 puanla Yasemin oldu.


Yasemin'in ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini 10 puanla Vahide olarak açıklandı.


Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altını kazanan yarışmacı ise 15 puanla Ezgi oldu. Gülcan ise 14 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS