magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı! 11 Nisan gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı! 11 Nisan gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın finaline 1 gün kala programda çeyrek altının sahibi olan yarışmacıyı gösterdi. Eleme heyecanının yaşanacağı haftanın finali öncesinde genel puan durumu yavaş yavaş şekilleniyor. Peki, Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2019 gün birincisi kim oldu ve çeyrek altını hangi yarışmacı kazandı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi haftalık bazda puan durumlarına etki edecek perşembe gününde avantajı elde etti. Yeni yarışmacı Güngör’ün ilk 3 gününde 2 çeyrek altın alması diğer yarışmacılarda şaşkınlık yaratırken Ezgi kritik puanlamalara sahip. Peki, programda dün neler olmuştu?


Nazlı Hanım gelin ve kaynanaları, ekranda sürekli öfkeli görünmesine neden olan olayları karşısına getirmekle suçluyor! Olaylar Besime Hanımın, Nazlı Hanım hakkındaki eleştirileri ve saptamasıyla çıktı. Besime Hanım, Nazlı Hanımın sürekli olarak öfkeli olmasından yakındı. Gelini Beyza'nın her söylediğini ters anlayıp sert çıkışlar yaptığını ve aslında oğlunu çok kıskandığından bu tavırlara büründüğünü söyledi. Nazlı Hanım ise, sert mizacının oğlu ile olan durumdan dolayı geliştiğini belirtti. Oğlu ve Beyza'nın evliliklerinin erken olduğunu ısrarla vurguladı. Erken yaşta evlenen çocuğu ile geçiremediği zamanlara üzüldüğünü bahsetti.


GELİNİM MUTFAKTA 11 NİSAN 2019 PUAN DURUMU


Perşembe gününün kazananı kaynanaların yemekleri tadarak puanları vermelerinin ardından ortaya çıktı. Hangi yemeğin kimin olduğunu bilmeden puan veren kaynanalar günün birincisini yani aynı zamanda çeyrek altının sahibini belirledi.


Günün en düşük puanını alarak günü sonuncu sırada tamamlayan yarışmacı 6 puanla Beyza oldu. 


Günün en yüksek puanını alan gelini aynı zamanda çeyrek altının sahibi 14 puanla Gülcan olarak açıklandı. Ezgi ve Güngör ise 13 puan aldılar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS