magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı! İşte günün birincisi...

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı! İşte günün birincisi...

Kanal D’nin başarılı programı Gelinim Mutfakta’da gün birincisi, puan durumunun açıklanmasının ardından ortaya çıktı. Yeni haftanın ilk gününde gergin dakikalar yaşayan yarışmacılar karşılıklı atışmalar yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta 11 Şubat 2019 puan durumu öncesi programda neler yaşandı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi pazartesi gününe ait sıralamaların açıklanmasıyla birlikte ortaya çıktı. Ezgi’nin sesinin kesilmesine oldukça sinirlenmesi dikkatlerden kaçmazken Gülcan’la arasında yaşananlar diğer yarışmacıları da etkiledi. İşte bu hafta Gelinim Mutfakta programında yaşananlar…

Ezgi, yeni yarışmacı Nergis üzerinden Gülcan'a göndermede bulundu. Gülcan'ın verdiği tepkiye karşılık Ezgi "Sen beni susturamazsın" diyerek tartışma yaşandı.

Gülcan'ın yeni yarışmacı Nergis'e hiç soru sormamasına dikkat çeken Ezgi, Gülcan'la uğraşmadan edemedi. Yeni gelen yarışmacının alışması gerektiği için fazla konuşmadığını söyleyen Gülcan, Ezgi'ye bu duruma karışmaması için uyarıda bulundu. Ezgi ve Gülcan arasında yaşanan tartışmaya Sina da katılınca ortalık iyice karıştı. Gülcan, "Benim adıma neden konuşuyorsunuz" diye çıkışınca, Ezgi "Sen beni susturamazsın" diyerek karşılık verdi. İşte gelinlerin tartışma yaşadığı o anlar.

GELİNİM MUTFAKTA GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Yeni haftanın ilk gününde lider olan isim puanlamaların açıklanmasıyla birlikte netleşti. 11 Şubat 2019’un kazananı ve çeyrek altının sahibi Kanal D tarafından açıklandı.

  • Günün en düşük puanını alan gelini 6 puanla yeni yarışmacı Nergis oldu. 
  • 11 Şubat'ın en düşük puanını alan ikinci gelini 9 puanla Gülcan oldu.
  • Çeyrek altının sahibi olan isim 16 puanla Sina olarak açıklandı. Ezgi ise günü 14 puanla tamamladı.

12 ŞUBAT GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

GELİNİM MUTFAKTA SON BÖLÜMDE KİM ELENMİŞTİ?

Programda haftalık bazda en çok puanı alan isim 73 puanla Sina oldu ve 5 altın bilezik kazandı.

Yarışmadan elenen ve haftanın en düşük puanını alan gelin adayı ise 47 puanla Kübra oldu.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS