magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu: 13 Mart gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu: 13 Mart gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 13 Mart 2019 Çarşamba günü hangi yarışmacının günü liderlikle tamamlayacağını gösterdi. Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programında günü birincilikte tamamlayan isim çeyrek altının da sahibi oldu. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce programda neler yaşandı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 13 Mart Çarşamba günü ekranda olan bölümde hangi gelin adayının daha başarılı olduğunu gösterdi. Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında olan programda bugün diğer gelin adayları Güneş’e yönelik esprilerini sürdürdü. İşte gün birincisi açıklanmadan önce ekrana gelen bölümde yaşananlar…

Gelinler, kaynanaların yanında yer alan Güneş'e karşı eylemlerine devam ettiler. Bu bölümde ismi ile oluşturdukları oyunla onu kızdırmaya çalıştılar. Şapka, gözlük, şemsiye ile Güneş'in karşısında eğlenmeye başladılar. Ezgi de getirdiği güneş kremini gelinlere Güneş'ten korunma amaçlı sürmeye başladı. Güneş bu olanları gülerek karşıladı. Başarısını kıskandıkları için kendisi ile dalga geçtiklerini söyledi ve "Beni ciddiye almanız hoşuma gidiyor!" diyerek düşüncesini destekledi...

GELİNİM MUTFAKTA ÇARŞAMBA GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiğini programda bugün neşeli dakikalar yaşandı. Güneş’e yönelik yapılan espriler gelin adayını güldürdü.

14 MART GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Günün en düşük puanını alan gelini 8 puanla Neslihan oldu.

Çarşamba gününün en düşük puanını alan ikinci gelini 9 puanla Ezgi oldu.

Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan isim 19 puanla Gülcan oldu. Güneş ise 11 puanla günü ikincilikle tamamladı.

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS