magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 23 Mayıs günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 23 Mayıs günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu sonrasında Perşembe gününü liderlikle tamamlayan isim ortaya çıktı. Kanal D’nin ilgiyle izlenen yarışma programında haftanın finaline bir gün kaldı. Peki, Gelinim Mutfakta günün birincisi hangi yarışmacı oldu ve kaç puan aldı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 23 Mayıs 2019 günü ekranda olan bölümde çeyrek altını kazandı. Sevim Hanım’ın yaptığı puanlamaların gündem olduğu bölümde beklenmedik gelişmeler de yaşandı. İşte Gelinim Mutfakta programında Perşembe günü meydana gelen gelişmeler…


Sevim Hanım, hafta finaline iki gün kala risk aldığını söyleyerek 5-1-1-1 puanlaması yapıyor. Sevim Hanımın puanlaması mutfakta olay çıkartmaya yetiyor. Gülcan kendisini "Gelinim Mutfakta'nın En Başarılı Gelini" ilan ederken Vahide, Besime Hanıma çikolata ikram ederek köpüksüz kahve için özür diliyor. Besime Hanım ise gelen çikolatayı kabul etmiyor. Bu olayı Gülcan'a anlatması ise, diğerlerinin konuyu gündeme taşımasına neden oluyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 23 MAYIS


Kanal D ekranlarının sevilen projesinde kaynanalar her gün olduğu gibi hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlama yaparak günün birincisini belirlediler.


Günün en düşük puanını alarak 23 Mayıs'ı sonuncu sırada tamamlayan yarışmacı 8 puanla Güngör oldu. Günün en düşük puanını alan ikinci gelini 10 puanla Vahide oluyor.


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin 14 puanla Ezgi oluyor. Gülcan ise günü ikincilikle tamamlıyor.


HAFTANIN FİNALİ İÇİN TIKLAYINIZ...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS