magazin haberleri

Gelinim Mutfakta 25 Şubat puan durumu: Gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 25 Şubat puan durumu: Gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi yeni haftanın ilk gününde puan durumunun açıklanmasının ardından ortaya çıktı. 25 Şubat 2019 tarihli programda Gelinim Mutfakta’ya katılan yarışmacılar diğer gelinlerle tanıştı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce neler yaşandı?

Gelinim Mutfakta puan durumu 25 Şubat 2019 Pazartesi günü ekranda olan bölümde hangi yarışmacının çeyrek altının sahibi olacağını gösterdi. Sevim Bahadır ve Gizem Bahadır ikilisinin programa katıldığı haftada önemli gelişmeler de yaşandı. İşte Gelinim Mutfakta programında pazartesi günü meydana gelen o olaylar…

Gelinler, geçen hafta kendi resimlerini çizen kaynanalara eğlenceli sitemlerde bulunmuşlardı. Bu hafta ise, o resimleri yok etme planı yaptılar. Her gelin, bir diğer gelinin resmini sözde yanlışlıkla yok edecekti. Yayın esnasında ilk hamle Nergis'ten geldi. Kaynanasının çizdiği resmi ıslak elleri ile bozmaya başladı. Diğer gelinler de bu oyuna katıldılar. Gün sonu değerlendirmesinde olanları izleyen kaynanalar ise, bu davranış karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler.

GELİNİM MUTFAKTA 25 ŞUBAT GÜN BİRİNCİSİ

Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da yeni haftanın ilk gününde çeyrek altının sahibi olan yarışmacı puan durumu sonrasında netleşti.

Günün en düşük puanını alarak gün sonuncusu olan yarışmacı 9 puanla Ezgi oldu.

Günün en düşük puanını alan ikinci gelin adayı 10 puanla Nergis olarak açıklandı. 

Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin adayı 14 puanla Gizem oldu. 

26 ŞUBAT GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS